Vytas Jareckas paliko “valstiečių” frakciją

„BŽ" nuotr.
Šiandien Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas tarybos nariams pranešė, kad nuo sausio 29 dienos nutraukia veiklą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijoje. Reikia pastebėti, kad į rajono vadovus jį buvo iškėlusi būtent “valstiečių” partija.

“Esu įsitikinęs, kad mano dalyvavimas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijoje trukdytų burti naują koaliciją ir išlikti objektyviam”, - savo rašte teigia V. Jareckas.  Jis apgailestavo, kad nepavyko sutelkti tvirtos valdančiosios koalicijos, kuri pradėjo byrėti greitai ir už tai jis prisiima visą atsakomybę. “Galbūt tai lėmė politinės derybų patirties stoka, galbūt partijų skyrių dominavimas”, - svarstė rajono vadovas.

2020 metų vasario 2 dieną V. Jareckas kviečia visų taryboje esančių frakcijų vadovus į bendrą posėdį dėl naujos koalicijos sudėties.  “Labai norėčiau, kad į šį pasitarimą būtų atnešta kiekvienos frakcijos pozicija, su kuriomis frakcijomis ji sutiktų kurti koaliciją ir kokią savivaldybės vadovo (mero pavaduotojo, administracijos direktoriaus ar administracijos direktoriaus pavaduotojo) poziciją galėtų užimti”, - rašo meras.  Taip pat jis tikisi, kad įmanomas įvairių frakcijų bendras darbas, nežiūrint į tai, kokia “frakcijų sudėtis ir valdančioji dauguma yra Lietuvos Respublikos Seime”.  

 

Kęstučio ISAKO nuotr.
Biržų rajono mero Vyto Jarecko raštas
Biržų rajono mero Vyto Jarecko raštas