UŽSIPRENUMERUOTI "BIRŽIEČIŲ ŽODĮ" INTERNETU GALITE WWW.BIRZIETIS.COM

DĖMESIO! POPIERINĖ LAIKRAŠČIO "BIRŽIEČIŲ ŽODIS" VERSIJA PRISTATOMA TIK PANEVĖŽIO APSKRITYJE! KITŲ LIETUVOS VIETOVIŲ  GYVENTOJŲ AR UŽSIENYJE GYVENANČIŲ PRAŠOME PRENUMERUOTI ELEKTRONINĘ PDF LAIKRAŠČIO VERSIJĄ! 

Standartinės prenumeratos kainos: 

„Biržiečių žodžio“ prenumeratos kaina 1 mėnesiui:
atsiimantiems redakcijoje, UAB "Barlita" arba "Indritus" parduotuvėse Anglininkuose, Nemunėlio Radviliškyje, Suoste, Medeikiuose, Smilgiuose, Papilyje, Vabalninke, Kratiškiuose, Kirdonyse  – 5.00 Eur
jei laikraštį pristato redakcijos platinimo tarnyba (Biržuose, Rinkuškiuose, Biržų k.) – 7.00 Eur
rajono paštuose – 7.60 Eur

I ir II grupės neįgaliesiems taikomos nuolaidos:
redakcijos pristatymas (Biržuose, Rinkuškiuose, Biržų k.) prenumeratos kaina – 6.50 Eur
pašto prenumeratos kaina – 6.70 Eur

Biržiečių žodžio“ prenumerata priimama:
„Biržiečių žodžio“ redakcijoje – Vytauto g. 18, Biržai,
visuose Biržų rajono paštuose,

“Biržiečių žodžio” redakcijoje, Biržuose, Vytauto gatvėje 18,  pas “Lietuvos pašto” paštininkus, UAB "Barlita", Rinkuškių gatvėje 45, Biržų kaime ir  “Indritus” parduotuvėse:  Anglininkuose, Apaščios gatvėje  37, Kratiškiuose, Parko akligatvis 1,  Medeikiuose, Biržų gatvėje 41, Nemunėlio Radviliškyje, Aušros gatvėje 4A,  Papilyje,  Rožių gatvėje 16,  Smilgiuose, Parko gatvėje 3, Suoste, Biržų gatvėje 1,  Vabalninke, B. Sruogos gatvėje 54, Kirdonyse, Sodo gatvėje 12.

Dėmesio!  Prenumeruojant pagal šias kainas, kiti pasiūlymai negalioja! Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos!  Užsisakant laikraštį lengvatinėmis kainomis, kvietimai į legendų muzikos festivalį nesuteikiami. 

Dėl prenumeratos kreiptis tel. 8 620 19538, el. paštu: prenumerata@birzietis.lt

Laikraščio PDF formatu prenumeratos kaina – 6 EUR – elektroninė PDF prenumerata (juridiniams asmenims - 7 EUR).

Užsiprenumeruoti "Biržiečių žodį" nuo šiol galite www.birzietis.com ir portaluose prenumerata.lt ir prenumeruoti.lt 

Biržiečių žodžio“ prenumeratos akcija-2024

BIRŽŲ DUONA pristato  5 LEGENDŲ MUZIKOS FESTIVALĮ Biržų rajone!

Biržiečių žodis“ – seniausias Biržų krašto laikraštis, leidžiamas nuo 1945 metų vasario 12 dienos. „Biržiečių žodis“ – tai laiko patikrintos tradicijos ir naujovės, tai krašto praeitis ir dabartis. Išeina du kartus per savaitę - antradieniais (16 puslapių) ir penktadieniais (24 puslapių) kartu su priedais "TV publika" ir “Gyvenimo būdo Zaptė!“ .

Prenumeruok Biržiečių žodį 6 mėnesiams už specialią kainą ir gauk kvietimą į penkių pasaulinio garso legendų (koncertą Kilučių ežero pusiasalyje 2024 metų birželio 15 dieną! Prenumeruok 12 mėnesių ir gauk du kvietimus!

Kvietimai persiunčiami į elektroninį paštą, gavus mokėjimo patvirtinimą. Taip pat juos galima atsiimti "Biržiečių žodžio" redakcijoje (Biržai, Vytauto gatvė 8-22). Kvietimų skaičius ribotas. Akcija galioja iki 2024 metų birželio 15 dienos arba iki tos dienos, kol bus išdalinti visi kvietimai.

Generalinis partneris – kepykla “Biržų duona”.

Akcijos partneriai – Sodeliškių dvaro sodyba, BUTENAS wood production, LRT,   DSP Plius,  Wolfas Engelman, Alaus kelias,  Išparduotuvė, radijo stotis PULSAS,  portalas JP.LT.

Prenumeratos akcijos „Legendų muzikos festivalis 2024taisyklės:

Akcijos esmė: Prenumeruok laikraštį „Biržiečių žodis“ arba jo elektroninę pdf versiją 6 mėnesiams už specialią kainą ir gauk kvietimą į Legendų muzikos festivalį, kuriame pasirodys net 5 pasaulinio garso atlikėjai Suzi Quatro, Bonnie Tyler, Samanthos Fox, Niko Kershaw ir roko grupė „Nazareth“.

Festivalis vyks 2024 metų birželio 15 dieną, nuo 17 valandos, Kilučių ežero pusiasalyje (žiūrovai į pusiasalį įleidžiami nuo 16 valandos 30 minučių):

  • POP LEGENDA Bonnie Tyler

  • POP LEGENDA Niko Kershaw

  • ROKO LEGENDA Suzi Quatro

  • ROKO LEGENDA Samanthos Fox

  • ROKO GRUPĖ „Nazareth“

AKCIJOS „Legendų muzikos festivalis 2024“ kainynas

Laikraščio versija

Laikotarpis

Kaina

Kvietimai

Popierinė su pristatymu tik Biržų rajone

6 mėnesiai

60 UR

1

Popierinė su pristatymu tik Biržų rajone

12 mėnesių

120 EUR

2

PDF versija prieinama bet kuriame pasaulio taške

6 mėnesiai

60 EUR

1

PDF versija prieinama bet kuriame pasaulio taške

12 mėnesių

120 EUR

2

1. Akcija vyksta nuo 2023 m. lapkričio 1 dienos iki 2024 m. birželio 15 d., arba anksčiau, jei iki tol bus išdalinti visi kvietimai.

2. Prenumerata priimama: interneto portale www.birzietis.com, „Biržiečių žodžio“ redakcijoje (Biržai, Vytauto g. 8-22).

3. Akcijos organizatorius yra UAB „Biržiečių žodis“ (toliau – Organizatorius).

                  3.1. Akcijoje gali dalyvauti asmenys (pirkėjai), kurie laikosi visų toliau nurodytų Akcijos taisyklių.

     3.2.Akcijoje dalyvauja „Biržiečių žodžio“ prenumeratos kvitai, išduoti ne anksčiau kaip 2023 metų lapkričio 1 dieną.

    3.3. Vienas 6 mėnesių „Biržiečių žodžio“ prenumeratos kvitas už specialią akcijinę kainą suteikia teisę gauti vieną kvietimą į „Legendų muzikos festivalį 2024“, kuriame pasirodys pasaulinio garso atlikėjai.

4. Kvietimų kiekis ribotas. Akcija vyksta, kol yra kvietimų. Jei kvietimai išdalinami anksčiau, negu nurodyta Akcijos laikotarpio data, Akcija baigiasi.

5. Kvietimą sudaro: kvietimas su unikaliu QR kodu praėjimui į renginį „Legendų muzikos festivalis 2024“, kuris vyks 2024 metų birželio 15 dieną, nuo 17 valandos, Kilučių ežero pusiasalyje. Kvietimas skirtas vienam asmeniui.

6. Kvietimas nėra keičiamas į pinigus ar kitus daiktus. Atsisakyti prenumeratos, įsigytos pagal šią akciją, galima tik grąžinus kvietimą į koncertą.

7. Jaunesni nei 18 metų asmenys Akcijoje gali dalyvauti tik su tėvų, globėjų ar rūpintojų sutikimu. Jei Akcijoje dalyvauja jaunesnis nei 18 metų asmuo, laikoma, kad jo tėvai, globėjai ar rūpintojai susipažino su šiomis taisyklėmis ir davė sutikimą dalyvauti Akcijoje.

8. Su Akcijos taisyklėmis susipažinęs, su jomis sutinkantis, jas vykdantis bei Akcijoje dalyvauti pageidaujantis prenumeratorius, užsiprenumeravęs pagal tvarką, nurodytą 3 punkte ir turintis tai įrodantį (-čius) prenumeratos kvitą (-us), kvietimą turi atsiimti  „Biržiečių žodžio“ redakcijoje (Biržai, Vytauto gatvė 8-22) iki 2024 metų birželio 14 dienos. Prenumeruojantiems interneto portale www.birzietis.com,  po mokėjimo patvirtinimo elektroniniai kvietimai išsiunčiami prenumeratos metu nurodytu elektroniniu paštu.

9.  Kvietimai išduodami „Biržiečių žodžio“ redakcijoje (Biržai, Vytauto gatvė 8-22). Atsiimdamas kvietimą, pirkėjas privalo „Biržiečių žodžio“ redakcijos darbuotojui pateikti akcijos taisykles atitinkantį prenumeratos kvitą (-us), kuris (-ie) patikrinamas (-i), pažymimas (-i) specialiu antspaudu, ir grąžinamas (-i) prenumeratoriui. Prenumeratos  kvitas (-ai), kurio (-ių) pagrindu išduodamas kvietimas, gali būti nufotografuojamas (-i) ar kitu būdu nukopijuojamas (-i). Prenumeratos kvito (-ų) pažymėjimas specialiu antspaudu yra laikomas kvietimo perdavimo-priėmimo pirkėjui aktu. Atskiras aktas nėra sudaromas.  Gavęs kvietimą, prenumeratorius netenka teisės atsisakyti prenumeratos, kol nesugrąžina redakcijai gauto kvietimo.

10. Taisyklėse nustatyta tvarka neatsiėmęs kvietimo,  prenumeratorius netenka teisės į kvietimą.

11. Akcijoje dalyvaujantys asmenys įsipareigoja tinkamai susipažinti su Akcijos taisyklėmis ir sutinka jų laikytis.

12. Organizatorius, įtaręs Akcijos taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti kvietimo atidavimą Akcijos dalyviui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad Akcijos taisyklės buvo pažeistos, Organizatorius turi teisę pasilikti kvietimą sau.

13. Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos taisykles ir laikotarpį bei įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto svetainėje www.birzietis.lt ir birzietis.com. Esant Akcijos taisyklių neatitikimų, galioja www.birzietis.lt paskelbtos Akcijos taisyklės.

14. Informacija apie Akciją skelbiama www.birzietis.lt, telefonu +370 620 19538  ir kitose reklaminėse priemonėse.

15. Kvietimo gavėjas įsipareigoja laikytis visų SAM nurodymų dėl galimybės lankytis viešuose renginiuose.  Pažeidus minėtus nurodymus, kvietimas gali būti anuliuotas.

16. Jeigu dėl epidemiologinės situacijos organizatoriai bus priversti atšaukti koncertą, išduoti kvietimai galios įėjimui į renginį, kuris bus perkeltas į kitą datą.  Apie tai organizatoriai informuos atskirai.

17. Akcijos nesumuojama ir negalioja su kitais prenumeratos pasiūlymais.

Festivalio organizatorius - UAB "Biržiečių žodis".

PAPILDOMA INFORMACIJA telefonu +370 620 79852 arba elektroniniu paštu: direktorius@birzietis.lt

DĖMESIO! POPIERINĖ LAIKRAŠČIO "BIRŽIEČIŲ ŽODIS" VERSIJA PRISTATOMA TIK PANEVĖŽIO APSKRITYJE! KITŲ LIETUVOS VIETOVIŲ GYVENTOJŲ AR UŽSIENYJE GYVENANČIŲ PRAŠOME PRENUMERUOTI ELEKTRONINĘ PDF LAIKRAŠČIO VERSIJĄ!