Kirdonių kaimo gyventojai piktinasi – kodėl asfaltuota gatvės dalis link merui priklausančio namo?

V. Leščinskienės nuotr.
Pusė Kirdonių kaimo Žalgirio gatvės šiemet naujai išasfaltuota, o kita – palikta, todėl gyventojai piktinasi: „Matyt asfaltavo ten, kur meras nusipirko namus, kad jam būtų patogiau privažiuoti“.
Žalgirio gatvė Kirdonyse – pusiau skusta, pusiau lupta. Viena jos pusė naujai išasfaltuota, o kitoje – didelės, gilios, kraterius primenančios duobės. Gyventojai stebisi, kodėl taip yra, ir spėlioja, gal tai susiję mero Vyto Jarecko nekilnojamuoju turtu?

Kur mero namas, ten pirmenybė?

Kirdonys – gan nemaža, graži gyvenvietė. Gatvių pavadinimai – įkvepiantys ir pakylėjantys: Laisvės, Taikos, Ateities... O kur dar pati pagrindinė – Žalgirio gatvė, tartum menanti protėvių ryžtą ir narsą.

Vietos gyventojai sako esantys priversti kovoti su įgrisusiomis kaimo problemomis, nes, anot jų, kitaip nieko nebus. Žmonės pasakoja, kad nebegali pakęsti neteisybės ir nelygybės, kuri akivaizdžiai bado akis.

„Pažiūrėkite, Žalgirio gatvė padalinta į dvi dalis. Toje pusėje, link Pabiržės, šiemet naujai perlietas asfaltas, o anoje pusėje, link Kirdonėlių – kaip buvo, taip ir liko duobės, jas galėjo bent žvyru užpilti. Žmonės kalba, kad suskubta išasfaltuoti tą gatvės dalį, kurioje meras V. Jareckas nusipirko namus, kad jam būtų patogiau privažiuoti. O likusi gatvės pusė greičiausiai tokia ir liks, nors žadėjo išasfaltuoti visą“,- piktinosi viena prisistatyti viešai nepanorusi kirdonietė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/