Susitikimą su valdžia biržiečiai ignoravo?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Išklausyti mero metinės veiklos ataskaitos Biržų kultūros namų salėje atėjo vos keli biržiečiai, didžiąją dalį klausytojų sudarė patys politikai.
“Su vadovais aptarėme, kad turbūt problemos gerai sprendžiamos, jeigu nereikia žmonėms eiti į susitikimus“,- susitikimą su gyventojais pustuštėje Biržų kultūros namų salėje ironizavo savivaldybės meras Vytas Jareckas. Ir ne be reikalo – išklausyti metinės mero veiklos ataskaitos atėjo tik keli miestiečiai...

Politikų daugiau nei žiūrovų

Praėjusį ketvirtadienį Biržų kultūros centre vyko mero metinės veiklos ataskaitos pristatymas. Jame galėjo dalyvauti bet kuris Biržų rajono gyventojas, kuriam rūpi savas kraštas. Deja, žiūrovų salėje valdžios veikla suinteresuotų piliečių buvo tik keli. Didžiąją dalį susirinkusiųjų sudarė savivaldybės atstovai, seniūnaičiai ir tarybos nariai.

“Prašau, užeikite, vietos dar ir balkone turime“,- džentelmeniškai įleisdamas pro duris į salę vieną biržietę, juokavo Kultūros namų direktorius Romas Lesevičius. Kodėl susitikimas su valdininkais nesudomino daugiau biržiečių, galima tik spėlioti – gal žmonės pyksta ir nebetiki kalbomis, gal netiko susitikimo laikas, o gal tikrai – valdžia dirba taip gerai, kad nebekyla jokių klausimų?

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/