V. Leščinskienės nuotr.
Kupreliškio kaimo žmonės puikiai prisimena, ką meras Vytas Jareckas jiems prižadėjo – 30 metų laukia asfalto kelio ruože Kupreliškis – Galintiškis, todėl pažadus pamiršusiam rajono vadovui beliko žiūrėti į grindis, o tuo metu jo pavaduotoja Audronė Garšvaitė žvelgė į viršų, lyg bandydama kažką svarbaus prisiminti.
Vabalnininke prasidėję mero Vyto Jarecko ir jo komandos vizitai po seniūnijas, pristatant praėjusių metų veiklos ataskaitą, tęsėsi Papilyje. Tačiau žmonės politikus sutiko ne su gėlėmis, bet priekaištais. Rajono vadovas sulaukė Kupreliškio gyventojų „antausio“ – šio kaimo žmonės pareiškė, kad susitikime nedalyvaus, nes nusivylė meru ir jo tuščiais pažadais. Kupreliškiečių teigimu, meras jiems žadėjo asfaltą, tačiau tenka kratytis žvyrkeliu.

Klausimai – merui, atsakymai – direktorės

Savo kalbą meras V. Jareckas Papilyje pradėjo teisindamasis. „Norėtųsi daugiau padaryti, bet negalime dėl lėšų stokos“,- į grindis žvelgdamas sakė rajono vadovas. Jis pridūrė, kad norėtų susirinkimo metu iš gyventojų ne tik blogą žodį išgirsti, bet ir gero sulaukti, mat dirba dėl žmonių – gina viešąjį interesą. „Matot, kad ir asfaltą reikia lopyti... Svarbiausia, kad būtume saugūs...“,- žodžius rinko meras.

Savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė gynė merą teigdama, kad niekas nieko nežadėjo. „Mūsų koalicija tiesti asfalto į Kupreliškį nežadėjo. Pasirodo, valdžia perima ne tik kitų sėkmes, nesėkmes, bet ir pažadus. Labiausiai politikoje stengiuosi išvengti pažadų“,- tikino I. Varzienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/