Politiką atidėjęs į šalį V. Rinkevičius: atėjo laikas gyventi sau

Asmeninio albumo nuotr.
V. Rinkevičius teigia, kad ne Seimo nario statusas jam yra svarbiausia.
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga paskelbė savo 2020 metų spalio mėnesį vyksiančių Seimo rinkimų kandidatų sąrašą. Seimo nario Viktoro Rinkevičiaus rinkimų sąrašuose iš viso nėra. Paklaustas, kodėl nematyti jo pavardės, Seimo narys “Biržiečių žodžiui” paaiškino, kad tai buvo jo paties sprendimas.

“Noriu pailsėti, pagyventi sau, turiu kūrybinių minčių. Atėjo metas politiką atidėti į šalį”, – teigė V. Rinkevičius. Jis atskleidė, kad toks sprendimas brendo jau kurį laiką. Seimo nario nuomone, prasmė dalyvauti politikoje yra tada, kai gali daug ką nuveikti, padaryti. “Tačiau jei matai, kad to padaryti negali, geriau atsitraukti. Turėjau minčių ir idėjų, bet ne visada susilaukiu pritarimo tarp kolegų ir Seime, todėl palieku kurti ateitį kitiems, kurie, galbūt, geriau tą sugeba”, – teigė V. Rinkevičius.

Pašnekovas tvirtina, kad jam nerūpi nei postai, nei seimo nario statusas. “Mano tikslas – darbai. Vienas iš darbų, prie kurio praleidau daug laiko, buvo Likėnai. Džiaugiuosi, kad pagaliau su Likėnais reikalai pajudėjo, pagaliau skirtos lėšos renovacijai. Jau pradžia padaryta, nors laukia ilgas kelias. Tolesnė eiga jau priklauso nuo savivaldybės, ligoninės vadovų. Labai norėjosi, kad Biržai ateityje būtų Šiaurės Birštonu ar Druskininkais”,- pasakojo V. Rinkevičius.

Kitas biržietis, Seimo narys Audrys Šimas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše yra 31, jis dalyvaus rinkimuose ir kaip vienmandatininkas. Būtent tokiu būdu A. Šimas ir buvo išrinktas į seimą praeitoje kadencijoje.