„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Buvęs LR Seimo narys Viktoras Rinkevičius laikinai sustabdė narystę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje.
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vizitas Biržuose neliko nepastebėtas – vieniems pasėjo intrigą, kitiems rūpestį. Kaip netrukus paaiškėjo, FNTT akiratyje atsidūrė ir UAB „Žydruva“, kuriai vadovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai priklausančio, buvusio Seimo nario Viktoro Rinkevičiaus žmona. Politikas teigia, kad tarnybos susidomėjimas UAB “Žydruva” buvo perkūnas iš giedro dangaus.

„Konkrečių įtarimų nematau“

Ketvirtadienio ryte atvykę keli FNTT pareigūnai atliko patikrinimus UAB “Žydruva” patalpose, juose dalyvavo ir V. Rinkevičius. “Kaip aš suprantu, dėl mūsų buvo gauti skundai”, – “Biržiečių žodžiui” kalbėjo V. Rinkevičius.

Anot jo, kalba eina apie keletą įtarimų, tarp kurių minimas sandoris su viena įmone. UAB “Žydruva” jai esą pervedė keliasdešimt tūkstančių eurų. “Konkrečių įtarimų nematau: gal tas, gal anas… Dėl įmonės, tai mes su ja neturime jokių atsiskaitymų, nevykdyti jokie darbai, visu tuo FNTT galės įsitikinti”, – kalbėjo V. Rinkevičius.

Jis teigė bendradarbiaujantis su pareigūnais: “Patys norime, kad viskas būtų greičiau išsiaiškinta. Pas mus nėra jokios juodosios buhalterijos ar dar ko. Niekas nėra apsaugotas nuo klaidų, gal kažkur kokia klaida ir yra. Duok, Dieve, tegul ją randa tuomet kuo greičiau. Norime, kad pagaliau tai pasibaigtų.”

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/