Keičiasi Biržų valdžia: bastionų šturmas baigėsi Varzienės pergale

„BŽ“ nuotr.
Administracijos direktore ketina tapti konservatorė Irutė Varzienė.
Vakar pilies arsenalo salėje buvo pasirašytas pareiškimas dėl naujosios valdančiosios daugumo sudarymo Biržų rajono savivaldybės taryboje. Jį pasirašė dabar jokiai frakcijai nepriklausantis meras Vytas Jareckas, kurį į šias pareigas iškėlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Biržų skyriaus pirmininkė Irutė Varzienė, Lietuvos socialdemokratų partijos Biržų skyriaus vadovė Audronė Garšvaitė, Biržų liberalų vadas Arūnas Remeika, tarybos narys Dalius Drevinskas, pabėgęs iš „valstiečių“ ir prisiglaudęs pas liberalus bei trys tautininkų ir respublikonų sąjungos frakcijos, kuri faktiškai subyrėjo, nariai Sigutis Štrėmas, Joana Kvedaravičienė, Linas Vaitkevičius. Tokiu būdu naują valdančiąją koaliciją sudaro 15 tarybos narių.

Į valdžios olimpą kops A. Garšvaitė ir I. Varzienė

Artimiausiame Biržų rajono savivaldybės tarybos posėdyje į mero pavaduotojo postą turėtų būti iškelta pedagogės 65 metų Audronės Garšvaitė kandidatūra. Pretendentė patvirtino, kad pagal naujus susitarimus jį turėtų užimti šias pareigas, administracijos direktoriaus kėdė atiteks konservatoriams. Joje „valstietį“ Vidą Eiduką greičiausiai pakeis konservatorė 62 metų Irutė Varzienė, tačiau pirmiausia jis turi pasitraukti iš užimamų pareigų. TS-LDK vedlė tai patvirtino „Biržiečių žodžiui“.

V. Eidukas apgailestauja dėl nebaigtų darbų. „Iš vienos pusės džiaugiuosi, kad nestabilumo laikotarpis baigėsi. Tačiau iš kitos pusės gaila, kad neteks pabaigti pradėtų darbų. Kol kas atsistatydinti neketinu, nes turiu nedarbingumą. Tačiau pradėjęs dirbti pasišnekėsiu su meru bei tarybos nariais ir priimsiu sprendimą. Įsikibęs į kėdę tikrai nebūsiu. Visada dirbau žmonėms ir tik jiems“, – „Biržiečių žodžiui“ sakė Vidas Eidukas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

„BŽ“ nuotr.
Administracijos direktore ketina tapti konservatorė Irutė Varzienė.