V. Leščinskienės nuotr.
Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas pristatė idėjas, kurios padėtų išbristi įmonei iš skolų, bet išgirdo tik kritiką – niekas racionalių pasiūlymų nepateikė.
UAB Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas turi idėjų, kaip įmonė galėtų uždirbti daugiau pajamų, tačiau kai kurie rajono politikai iš jo pasiūlymų tik pasišaipė. Toks išvažiuojamasis Savivaldybės tarybos narių posėdis labiau priminė ne dalykinę diskusiją, bet vaikų darželį, kuriame vieni rėkauja kiti plepa, treti maigo mobiliuosius telefonus, o administracijos direktorė Irutė Varzienė bando juos drausminti.

Pasigedo aiškumo, ar tenorėjo „įkąsti“?

„Kodėl negalėjote medžiagos susisteminti? Pateikiate iš vakaro lenteles – kniskitės patys“,- pateikta informacija buvo nepatenkintas Savivaldybės tarybos narys Aidas Vaitkevičius. Jam pritarė nemaža dalis kolegų. „Mariau, nesikarščiuokite, bet reikėjo laiko analizei suprasti“,- nuomonę išsakė I. Varzienė.

Daugiausia diskusijų sukėlė M. Šerno idėja įkeisti tris naujausius autobusus ir pasiimti 360 tūkst. eurų paskolą, už kurią Biržų autobusų parkas įsigytų 10 vilkikų su puspriekabėmis, juos nuomotų vežėjams ir iš to Savivaldybės įmonė gautų daugiau pajamų.

„Vienintelis tiekėjas, kuris galėtų pasiūlyti tokį skaičių vilkikų, būtų „Girtekos“ įmonė“,- informavo M. Šernas. Pasak jo, preliminariais skaičiavimais, iš tokios veiklos galima gauti apie 11 tūkst. eurų pajamų per mėnesį, o grynasis pelnas siektų apie 2 tūkst. eurų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/