Moterį į teismą atvedė paslaptinga pašto dėžutė

Asoc. nuotr.
Dėl vieno šiek tiek greitesnio pasivažinėjimo teko sugaišti ne vieną dieną.
Biržietė gavo laišką iš policijos, kuriame buvo nurodyta, kad mergina Vilniuje 22 kilometrais per valandą viršijo greitį. Laiške ji buvo raginama sumokėti 80 eurų baudą. Laiško turinys pasirodė ne visai įprastas, trūko dalies paprastai pateikiamos informacijos, todėl mergina pradėjo aiškintis situaciją. Tai, ką ji sužinojo, ne tik nustebino, bet ir nuvedė iki teismo.

Bauda augo kaip ant mielių

Protokoluose visuomet būna nurodyta, kur ir kada nusižengimas padarytas, tačiau merginos gautame protokole šių duomenų nebuvo. „Tai man sukėlė įtarimą, kad kažkas čia ne taip“, – „Biržiečių žodžiui“ pasakojo prisistatyti nenorėjusi mergina.

Nieko nelaukusi ji kreipėsi į laiške nurodytą policijos komisariatą, kur išgirdo, kad minėtos informacijos nėra, nes protokolas siunčiamas ne pirmą kartą. Kadangi ji nesumokėjo baudos iškart, vietoj įprastai už tokį nusižengimą skiriamų 30 eurų, buvo liepta sumokėti 80 eurų.

„Policijos darbuotojai man nurodė, kad elektroninis laiškas su administracinio nusižengimo protokolu buvo išsiųstas per „e.pristatymas" sistemą. Iki tol aš nebuvau apie tokią sistemą girdėjusi“, – sakė mergina, kuri nedelsiant ėmė aiškintis situaciją.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/