Tuščio kaimo gyventojams ištuštino ir pinigines

K. Isako nuotr.
Patikrinimai gali būti rengiami net tokiose atkampiose vietovėse kaip Kupreliškis.
Ketvirtadienio rytas trims Kupreliškio kaimo gyventojams prasidėjo nemažais nuostoliais. Eidami be kaukių jie netikėtai pamatė policijos pareigūnus, kurie buvo įsirengę patikrinimo postą pagrindinėje kaimo gatvėje prie stotelės. Policininkai kaukių nedėvintiems pažeidėjams išrašė baudas. Pareigūnai teigia, kad gyventojai buvo paprašyti užsidėti kaukes, tačiau pinigų netekę žmonės pasakoja dar kitaip.

Be kaukių pastebėtiems gyventojams išrašytos didžiulės baudos

Kaimynė net pravirko

„Gaila kaimynystėje gyvenančių žmonių, kurie ir taip vos galą su galu suduria, o dabar dar ir tokią sumą susimokėti teks, – pasakojo nubaustų gyventojų kaimynė. – Įsivaizduokite – Kupreliškis. Daugelis žmonių, kurie yra čia buvę žino, kad čia nėra jokio judėjimo. Mes įpratę gatvėje nieko nesutikti, todėl kai išeiname kas kelintą dieną iš namų net nesukame galvos, kad reikia užsidėti kaukę.“

Moteris teigė, kad pareigūnai tiesiog pakvietė be kaukių einančius žmones ir išrašė jiems baudas. „Vienas vyras išsigandęs paėjo atgal, kad spėtų užsidėti kaukę. Tačiau tai nepadėjo. Bauda. Galų gale ėjo moteris, ir jai baudą skyrė. Tie visi žmonės būtų ir nesusitikę. Tai apie kokį mes viruso platinimą kalbam? Ar nebėra žmogiškumo?“- baigdama pokalbį moteris pravirko.

Ji pasakojo, kad daug žmonių neteko darbų. Kaime gyvenantiems ir taip sunku verstis, o dar surasti 250 eurų baudai susimokėti, iš tiesų skaudina. Net ir normaliai gyvenantis žmogus, neaukoja labdarai po 250 eurų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/