Užsidegę suodžiai senolei kainavo 10 eurų

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Pirmadienio vakare iš Biržuose, Jaunimo gatvėje esančio pastato kamino matėsi lengvai skriejančios žiežirbos, todėl pro šalį ėjęs žmogus iškvietė ugniagesius.
Gruodžio 27 dieną Biržų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą, kad Biržų mieste, Jaunimo gatvėje esančio namo kamine dega suodžiai. Atvykę gelbėtojai milteliniu gesintuvu užgesino ugnį. Namo šeimininkė Irena stebėjosi, kad už šį vizitą pareigūnai jai išrašė dešimties eurų baudą.

Pagalbą iškvietė prašalaitis

Biržietė Irena išsigando, kai į jos kiemą sulėkė specialiosios tarnybos – ugniagesiai ir greitoji medicinos pagalba. „Nei aš jų kviečiau, nei man reikėjo medicinos pagalbos. Tačiau ugniagesių vizitas kainavo – liepė susimokėti dešimt eurų už atvažiavimą. Jeigu jau taip, tai kiek kainuotų gaisro gesinimas“,- stebėjosi 84 metų miesto gyventoja.

Moteris pasakojo, kad į namo langą pabarbeno nematyta moteris ir šūktelėjo, kad iš kamino mačiusi einančias žiežirbas, todėl iškvietusi ugniagesius. „Gerai ir nesupratau, kas atsitiko. Išėjau į lauką pažiūrėti, bet nieko nepastebėjau – iš kamino nerūko jokios žiežirbos, pečiuje degė malkos. Atidariusi sklendę, mačiau degėsių, gal suodžiai ir galėjo degti, bet pavojaus neįžvelgiau“,- kalbėjo Irena.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/