BTVMC nuotr.

BTVMC pradėjęs vadovauti Dainius Korsakas teigė, kad įstaiga mokinių saugumui skiria didelį dėmesį, tačiau pripažino, kad psichologo neturi.
Naujausios
2025-04-28
Komentarai:
2025-04-28
Komentarai:
2025-04-25
Komentarai:
2025-04-25
Komentarai:
Kibo į atlapus
Pamokos metu vienos klasės mokinys pradeda „kabinėtis“ prie klasioko, jie apsižodžiuoja ir provokatorius kimba į atlapus. Muštynės įvyksta tiesiog klasėje – kumščiai „paleisti“ į darbą, virsta suolai. Vaizdo įraše matyti, kaip mokytoja bando vaikinus raminti, prašo jų nesimušti. Tačiau netrukus iš vaizdo įrašo ji dingsta. Galbūt išbėga šauktis pagalbos.
Kitoje filmuotoje medžiagoje įrašas liudija, kad muštynės persikėlė į lauką – mokyklos kieme tas pats peštukas užgaulioja ir užsipuola kitus mokinius.
Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/
Komentarai