Profesinio meistriškumo konkurse – vabalninkiečio pergalė

V. Leščinskienės nuotr.
Profesinio meistriškumo konkurse „Ruošk ratus žiemą 2022“ Biržų technologijų ir verslo mokymo centrui atstovavo antrus metus nugalėtoju tapęs Kristupas Jurevičius (dešinėje), taip pat Mantvydas Niaura, vaikinus konkursui ruošė mokytojas Almantas Janušonis.
Ketvirtadienį Vabalninke, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro (BTVMC) padalinyje, vyko tradicinis būsimųjų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkursas „Ruošk ratus žiemą 2022“. Kaip ir praėjusiais metais, visiems dalyviams nosis nušluostė vabalninkietis Kristupas Jurevičius.

Tikėjo, kad laimės

K. Jurevičius – technikos priežiūros verslo darbuotojo profesijos besimokantis antrakursis. „Lyginant su praėjusiais metais jaučiuosi patobulėjęs“,- sakė Kristupas. Žemės ūkio sfera vaikinui iš Svilių labai artima – traktorių jis išmoko vairuoti būdamas aštuonerių.

„Tėvukas turi šiek tiek žemės, mums užtenka savoms reikmėms, bet apie savo ūkį minčių neturiu“,- šypsojosi konkurso nugalėtojas. Beje, jis, kartu su geru bičiuliu, užsiima saulės baterijų montavimu ir džiaugiasi, kad pavyksta darbą su mokslais suderinti.

Anot jo, jaudulio prieš konkursą ir netgi konkurso metu, būta. „Buvo naujų, nematytų rungčių – su sriegiais, su matavimais... Praėjusių metų laimėjimas vertė pasitempti“,- prisipažino Kristupas, kuris, nepaisant jaudulio, tikėjo pergale.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com