Skrebiškiečiai sukūrė koronavirusą ir demonstravo daržo gėrybes

S. Bieliauskienės nuotr.
Šmaikštuoliai kaimo gyventojai sukūrė koronavirusą.
Skrebiškiečiai atvykusius į kapus artimuosius gąsdino ir linksmino. Centrinėje miesto aikštėje jie iš sudžūvusių žolių ir dumplainių sutvėrė koronovirusą, atrideno žmones ryjantį moliūgą, o pašariniams brokams padarė rankas ir privertė laikyti kapų žvakes.

Skrebiškių kultūros darbuotoją Marytę Undzėnienę nuliūdino žinia, kad atšauktas spalio 31 d. teatralizuotas „Helovino bėgimas“ ir paroda „Ruduo 2020“. Tačiau netrukus visos grožybės, skirtos parodai, buvo nugabentos ir sudėtos kaimo centre. Šmaikščią kompoziciją kūrė ir jauni, ir seni. Vieni skobė moliūgus, kiti darė puokštes, gėles iš medžio lapų.

Originaliai atrodė pašarinių burokų šeimyna. Burokai milžinai svėrė po 7 kg. Buvo sukurtas ir COVID-19. Ilgakakliai moliūgai pavirto gulbėmis, šalia vartėsi keistų formų morkos ir bulvės. Centre sėdėjo pasipūtęs briuselio kopūstas. Kitos kompozicijos atspindėjo Helovino tradicijas. Feisbuko lankytojai, pažiūrėję parodos nuotraukas, spaudė patiktukus, dalinosi ir rašė palaikančius komentarus. Turbūt maloniau nebūna, kai išradingi ir sumanūs žmonės sugeba pradžiuginti visus, iš pirmo žvilgsnio atrodytų, paprastais dalykais.