V. Leščinskienės nuotr.
Kelio Papilys-Skrebiškiai remontas papiktino gyventojus – žvyrkelis siaurinamas, pakelės grioviai gilinami, o apie asfaltą niekas net nekalba.
Žvyrkelis Papilys-Skrebiškiai vietinių vadinamas vienu prasčiausių kelių Papilio seniūnijoje – duobių nepavyksta išlyginti net greideriu.

Vadina pasityčiojimu

Vietos gyventojai ne kartą skambino redakcijai ir guodėsi, sakydami – kiek gi galima kratytis tomis „kopėtėlėmis“, kurios ne tik laužo transportą, bet ir daro Skrebiškius nepatrauklia, neperspektyvia gyvenviete.

Žmonės tvirtina, kad Lietuvos automobilių kelių direkcija iš jų tikriausiai pasityčiojo. Pernai vienoje kelio atkarpoje prasidėjo asfaltavimo darbai, gyventojai apsidžiaugė, bet paaiškėjo, kad buvo numatyta asfaltu padengti tik poros šimtų metrų atkarpą. Dabar vyksta likusios kelio atkarpos, kurios ilgis beveik trys kilometrai, remonto darbai. Tačiau, anot biržiečių, panašu, kad tas, kas braižė projektą, veikiausiai to kelio gyvai nė nematė.

„Iškasė giliausius pakelės griovius, o kelią susiaurino. Kodėl? Kad būtų sunkiau prasilenkti? Nulėks žiemą nuo kelio mašina, seniūnijai bus darbo su traktoriuku ištraukti, pats nebeišvažiuosi. Mums ne griovių reikia, o asfalto“,- piktinosi skaitytojai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com