Ypatingas apdovanojimas

Ž. Maniko nuotr.
Marytė Undzėnienė šeštadienį maloniai nustebo laikraščio „Biržiečių žodis“ staigmena – direktorius K. Isakas jai įteikė vardinį laikrodį.
Šeštadienį Skrebiškių kaime vykusio koncerto „Skrebiškių festivalis“ metu už nuopelnus garsinant Biržų kraštą ir Skrebiškius, apdovanota Marytė Undzėnienė – laikraščio „Biržiečių žodis“ direktorius Kęstutis Isakas įteikė ypatingą dovaną – lietuvišką laikrodį „Neris“, kuriame išgraviruotas savininkės vardas.

„Ačiū, Jums, Maryte, už indėlį Skrebiškių ir visam Biržų kraštui. Kol tokie žmonės, kaip Jūs yra, tol kaimai gyvuos. O mes, laikraštis „Biržiečių žodis“, visą laiką būsime šalia“,- sakė K. Isakas.

Prie sveikinimų prisidėjo ir Skrebiškių kaimo bendruomenės, diskusijų klubo „Biržiečiai“ nariai, linkėdami M. Undzėnienei sveikatos ir sėkmės tolesniuose darbuose. Apdovanotoji tikino esanti maloniai nustebinta. „Tai man – didžiulė staigmena. Nesijaučiu padariusi kažką išskirtinio“,- kuklinosi M. Undzėnienė.

M. Undzėnienė žinoma ne tik kaip dirbanti kultūros darbuotoja, bet ji yra ir nuotaikingos „Muilinių šventės“, kitų renginių, garsinančių Skrebiškius, organizatorė, aktyvi visuomenininkė, pilietiškumo, tradicijų puoselėtoja. Moteris, kartu su sūnumi Laimiu Undzėnu, sukūrė dokumentinį filmą „Skrebiškiai ir aplink“.