V. Leščinskienės nuotr.
Biržų miesto Ežero gatvės gyventojai įsitikinę, kad nelabai gražiu būdu bandoma iškeldinti paskutinius šio namo socialinio būsto gyventojus – greičiausiai į šį turtą miesto centre, prie Širvėnos nusitaikė turtingas politikas.
Kartais viešumas padeda spręsti problemas, bet kartais gali būti siekiama naudos. Redakcijai paskambinusi moteris piktinosi, kad Biržų miesto, Ežero gatvėje yra namas, jame – socialinis būstas, kurio gyventojai tikėtina teršia aplinką – neturi gėdos smirdinčias paplavas pilti prie ežero. O gal ir kitų namų šeimininkai taip atsikrato atliekų? Tačiau, pradėjus domėtis, istorija pakrypo visiškai netikėta linkme.

Dar neaišku, kas pila paplavas

Ežero gatvės gyventojai puikiai pažįsta vienas kitą, todėl geriausiai žino situaciją. Jie mūru stojo ginti socialiniame būste gyvenančio kaimyno, taip pat ir kitų gatvės gyventojų dėl galbūt netvarkingo elgesio ir paežerės teršimo. Jie skunde netgi įžvelgė klastą. „Vieta čia gera, o nekilnojamasis turtas brangus. Esame girdėję, kad vienas turtuolis dairosi šito namo. Gal kažkas jam dirba – bando apšmeižti socialiniame būste gyvenantį žmogų, kad jį iškeldintų ir tada būtų lengviau namą perimti“,- versijas atskleidė vietos žmonės.

Ežero gatvės gyventojai sakė, kad žmogus, kuris gyvena socialiniame būste, išvykęs dirbti. Kitoje gatvės pusėje gyvenanti biržietė Leontina neslėpė nuostabos. „Didesnės nesąmonės neteko girdėti. Sugyventinių pora tvarkinga, abu – dirbantys, tiesa, kad pas juos nėra kanalizacijos, bet jie pamazgų kiton kelio pusėn nepila, jei būtų pylę, būčiau mačiusi. Ir jokios pamazgų duobės išsikasę neturi, tokio dalyko irgi nepaslėpsi – žinotume. Gal išsiskalbę, indus išsiplovę tą vandenį išpila po krūmeliu, prie namo auga tų krūmelių, o gal į lauko tualetą supila, nežinau, bet jei čia piltų, tai matytųsi šlapi plėmai, kad kažkas pilta“,- tikino kaimynė.

Kaimynus užtarė ir šios gatvės gyventoja Regina: „Paprasti, tvarkingi, normalūs žmonės. Nemačiau, kad jie kada būtų paplavas pylę. Bet tas, kas skambino, tikrai pila pamazgas ant jų. Perkeltine prasme, žinoma, kalbu“.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/