„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Rajono politikai šiandien diskutuos, ar reikia sujungti savivaldybei pavaldžias UAB „Biržų vandenys“ ir UAB „Biržų šilumos tinklai“, o vadovauti joms paskirti Editą Barkauskienę, kuri tokiems pokyčiams nepritaria.
Mero Kęstučio Knizikevičiaus išsakyta mintis apie galimą savivaldybės tarybos valdomų UAB „Biržų vandenys“ ir UAB „Biržų šilumos tinklai“ sujungimą sukėlė rajono politikų sujudimą – prašoma organizuoti diskusiją, kurioje dalyvautų tiek tarybos nariai, tiek meras, tiek „Biržų vandenys“ direktorė Edita Barkauskienė, laikinai vadovaujanti ir „Biržų šilumos tinklams“.

Trūksta šilumos ekspertų, todėl reikia jungti

„Biržiečių žodžiui“ meras K. Knizikevičius sakė, kad šia tema ketinama diskutuoti šiandien, lapkričio 7 dieną, specialiai sušauktame savivaldybės kolegijos posėdyje. „Taip, aš esu sujungimo idėjos iniciatorius, nes nematau racijos – „Biržų šilumos tinklai“ yra įstaiga, kuri sudaryta iš trijų asmenų. Prijungti prie „Biržų vandenų“ būtų tikslingiausia, nes abiejų įstaigų veiklos yra panašios – inžinieriai, dirbantys su tinklais“,- teigė meras.

Jis anksčiau yra minėjęs, kad svarstyti apie įstaigų sujungimą paskatino ir šilumos ekspertų trūkumas. Mat iš darbo išėjus tuometiniam „Biržų šilumos tinklų“ direktoriui Vygantui Jurkoniui, neatsirado norinčių kandidatuoti į šią poziciją, todėl laikinąja vadove iki šių metų spalio pabaigos buvo paskirta įmonės „Biržų vandenys“ direktorė E. Barkauskienė.

Jeigu būtų pritarta dviejų įstaigų jungimui, direktore, pasak mero, turėtų likti būtent E. Barkauskienė. Nusprendus šias įstaigas palikti atskiromis, mero K. Knizikevičiaus teigimu, savivaldybė skelbtų konkursą įmonės „Biržų šilumos tinklai“ direktoriaus pareigoms eiti, o E. Barkauskienės paprašytų padirbėti laikina vadove, kol atsirastų naujas direktorius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com