Vadovauja įmonei, iš kurios perka paslaugas, – piktnaudžiavimas ar racionalumas?

Ž. Maniko nuotr.
UAB „Biržų vandenys“, kurios steigėjas savivaldybė, siūlo paslaugas, kuriomis pasinaudojusi direktorė Edita Barkauskienė sulaukė kritikos, todėl stebisi, ar būtų etiška įmonės vadovei samdyti konkurentų įmonę?
Biržiečiai pastabūs – pamatę, kad UAB „Biržų vandenys“ direktorės Editos Barkauskienės namų valdoje vyksta statybos, pradėjo akyliau sekti, kas ten dirba. Tada ir nusirito per rajoną žinia, kad direktorės sklype pluša jos pavaldiniai. Tačiau pati E. Barkauskienė patikina, kad kriminalo šioje istorijoje nėra – ji perka paslaugas iš įmonės, kuriai vadovauja, nes „negi turėčiau užsakyti konkurentų paslaugas, kai mūsų įmonei kiekvienas euras svarbus“.

Pritrūko etiškumo?

Kai savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo paviešinta informacija apie tai, kad UAB „Biržų vandenys“ direktorės E. Barkauskienės sodyboje darbuojasi jos vadovaujamos įmonės technika, savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė komentavo įžvelgianti neetiškumą. Tačiau pati E. Barkauskienė įsitikinusi, kad nei etiškumui, nei moralei nenusižengusi.

„Taip, aš pirkau UAB „Biržų vandenys“ teikiamas paslaugas, tačiau esu sumokėjusi ne tik už statybose atliktus darbus, bet ir išvežtas nuotekas. Nejaugi negaliu pirkti iš įmonės nuotekų išvežimo paslaugos?“- svarstė UAB „Biržų vandenys“ direktorė.

Ji gyvena atokioje sodyboje, kurios nesiekia nei centralizuotas vandentiekis, nei nuotekos, todėl naudoja šulinio vandenį, o nuotekas ištraukti samdo UAB „Biržų vandenys“. „Jeigu pirkdama šią paslaugą nusižengiu, tai reikia pinigus mokėti kitai, tą pačią paslaugą rajone teikiančiai įmonei, mūsų bendrovės konkurentams?“- klausė pašnekovė.

Skaitykite birželio 03 dienos „Biržiečių žodyje“ arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją (PDF). Užsisakyti galite www.birzietis.com