„Padovanojo“ vandens stadionui

V. Stanulevičiaus nuotr.
UAB „Biržų vandenys“, atsižvelgdami į futbolo komandos „Širvėna“ vadovybės prašymą, leido neatlygintinai panaudoti 10 kubų vandens centrinio miesto stadiono laistymui, kad šiandien įvyktų varžybos.
Vakar centriniame Biržų miesto stadione virė darbai – buvo laistoma žolė, kuri nuo karščio buvo tokia sausa, kad vargu ar ant jos būtų buvę galima surengti šiandien vyksiančias futbolo varžybas.

Jose šį vakarą,  19. 30 val. susirungs Biržų „Širvėna“ ir Pakruojo „Kruoja“ futbolininkai. Biržiečių komandos treneris Vytautas Stanulevičius pasidžiaugė, kad UAB „Biržų vandenys“ atsižvelgė į jų prašymą ir leido prisijungus prie rezervuaro neatlygintinai panaudoti 10 kubų vandens stadiono laistymui.
“Danga buvo labai kieta, žolė perdžiūvusi žaisti tokiame stadione sunku. Aš tik galiu pasidžiaugti, kad į mūsų prašymą atsižvelgė ir „Biržų vandenys“ ir ugniagesiai, kurie parūpino vandens žarnas“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė V. Stanulevičius. Kad galėjo pagelbėti pasidžiaugė ir įmonės atstovai.
“Džiugu, kad galėjome prisidėti prie biržiečių fizinio aktyvumo skatinimo, nes kiek supratome, jeigu stadionas būtų netvarkingas ir žolė sausa, vargu ar jame būtų galima rengti varžybas“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė UAB „Biržų vandenys“ viešųjų pirkimų specialistė Eglė Baranauskienė.