Vieno euro investicija

F. Grunskio nuotr.
Savivaldybės taryba spręs, ar už vieną eurą pirkti nuotekų tinklus Biržų mieste, Žemaitės gatvėje - investicija menka, todėl nereikės turto vertintojo.
UAB „Biržų vandenys“ planuoja iš fizinio asmens pirkti buitinių nuotekų šalinimo tinklus. Šis pirkinys kainuos vieną eurą.

     Į UAB „Biržų vandenys“ kreipėsi fizinis asmuo, kuris pasiūlė išpirkti jam nuosavybės teise priklausančius buitinių nuotekų šalinimo tinklus. Beveik 69 metrų ilgio tinklai Biržų mieste, Žemaitės gatvėje, buvo įrengti 2003 - 2006 metais.
    „Biržų vandenys“ įvertino, kad siūlomi išpirkti nuotekų tinklai yra tinkami ir reikalingi viešajam nuotekų tvarkymui, jie sujungti su magistraliniais, UAB „Biržų vandenys“ priklausančiais tinklais Rinkos ir Žemaitės gatvių sankirtoje.
    „Biržų vandenys“ yra vienintelė viešoji nuotekų tvarkytoja savivaldybės teritorijoje, o šiam turto pirkimui dar turi pritarti Savivaldybės tarybos nariai. Greičiausiai jie neprieštaraus vieno euro investicijai.
    Beje, buitinių nuotekų tinklus už simbolinį eurą pasiūlė pats savininkas. Savivaldybės administracija sutaupė ir todėl, kad nereikėjo nepriklausomo turto vertinimo - pastarasis būtų kainavęs žymiai brangiau nei įsigyjamas turtas.