Dar vienas kaimas lieka be savo daktarytės ir... medicinos punkto?

V.Leščinskienės nuotr.
Meilūnų medicinos punkto slaugytoja Vida Zazienė sako, kad ne kartą nubrauks ašarą, praeidama pro medicinos punktą, tačiau jos širdis rami – dirbo tiek, kiek galėjo ir visiems padėjo.
Meilūnų kaimo (Vabalninko sen.) gyventojai nerimauja, kad uždarys medicinos punktą, nes jų daktariukė Vida Zazienė nusprendė išeiti į užtarnautą poilsį. Praktika liudija, kad nelikus medicinos darbuotojo, nelieka ir paslaugos. „Kodėl visiškai nepagalvojama apie kaimo žmogų – uždarius punktus, medicinos paslaugos dar labiau tolsta“,- sako gyventojai. Tačiau sprendimus turi priimti vadovybė, o V. Zazienei laikas pailsėti – ji svajoja apie naują gyvenimo etapą – mėgstamas veiklas, bendravimą su mylimomis anūkėmis.

Tvirtai apsisprendė išeiti

Meilūnų kaime daktaryte Vidute pacientų vadinama Vida Zazienė skaičiuoja paskutines darbo dienas. Keturiasdešimt ketverius metus kitiems savo laiko ir jėgų neskaičiavusi medicinos darbuotoja nusprendė išeiti į užtarnautą poilsį.

Ar nebus liūdna? Pašnekovė sako save tam psichologiškai ruošusi kone metus laiko, tačiau dar nežino, ar pavyks praeiti pro medicinos punkto pastatą nesusigraudinus. „Aišku, nebus taip, kad eisiu ir praeisiu. Pakeliui užsuksiu pas kolegę Sandrutę (Sandrą Bieliauskienę) į biblioteką pasibūti. Kaip jausiuosi iš darbo išėjusi, pasakyti dabar negaliu. Tačiau aš tvirtai apsisprendžiau – metas išeiti“,- neabejoja V. Zazienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/