
Naujausios
Neturi reikiamo išsilavinimo?
Skaitytojas savo laiške „Biržiečių žodžiui“ pranešė apie galimus pažeidimus Legailių senelių globos namuose, kurie, anot jo, kelia grėsmę gyventojų saugumui, sveikatai ir orumui.
Teigiama, kad šioje įstaigoje dirbanti individualios priežiūros darbuotoja, neturėdama medicininės kvalifikacijos ar licencijos, reguliariai dalija vaistus gyventojams, leidžia injekcijas ir perriša žaizdas.
„Šį darbą gali atlikti tik kvalifikuoti darbuotojai, turintys licencijas – bendrosios praktikos slaugytojai bei slaugytojų padėjėjai, vykdantys bendrosios praktikos slaugytojos paskyrimus“, – dėsto laiške skaitytojas.
Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/