Darbo grupė aiškinsis Legailių senelių namų situaciją

B. Petkevičiūtės nuotr.
Praėjusią savaitę į viešumą išlindo žinia, kad Legailių senelių globos namų gyventojai tapo privačios klinikos pacientais. Savivaldybėje vakar sudaryta darbo grupė, kuriai pavesta išsiaiškinti tokio sprendimo priežastis.
Praeitą savaitę rašėme, kad Legailių senelių globos namų gyventojai buvo perrašyti į privačią gydymo įstaigą. Vakar savivaldybės meras Vytas Jareckas sudarė darbo grupę išsiaiškinti situacijai ir priežastims, dėl kurių globotiniai pasirašė sutikimus iš Biržų poliklinikos pereiti į privačią kliniką „Medicinos namai“ ir tapti jos pacientais.

Darbo grupei pirmininkaus mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Kęstutis Knizikevičius, Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė Simona Gudienė, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyr. specialistė Regina Lučinskienė bei Personalo skyriaus vyr. specialistė Dalė Naudžienė. Darbo grupei pavesta iki vasario 18 d. įvertinti situaciją ir priežastis, dėl kurių minimos socialinės įstaigos gyventojai priėmė tokį sprendimą bei pateikti informaciją merui.