Legailiuose padėtis taisosi, korona Autobusų parke

Asmen. nuotr.
Antrąja vakcinos doze jau buvo paskiepyti sveiki Legailių globos namų gyventojai bei direktorius Renaldas Simėnas.
Koronaviruso židiniu tapę Legailių globos namai pamažu grįžta į vėžes: naujų atvejų dar nustatoma, bet daugėja pasveikusiųjų. Tačiau pastarosiomis dienomis virusas užklupo Biržų autobusų parko vairuotojus. Saviizoliacijoje pats parko direktorius.

Legailiuose situacija gerėja

Legailių globos namuose sveiki asmenys jau buvo paskiepyti antrąja vakcinos doze. Iš viso mirė keturi globos namų gyventojai, kurie buvo užsikrėtę šia infekcija. Keturi senukai vis dar yra gydomi ligoninėje. Globos namų direktorius Renaldas Simėnas „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad padėtis įstaigoje jau kur kas geresnė.

-Bijau džiaugtis, bet manau, kad pikas jau mums už nugaros. Asmenys, kuriems virusas buvo nustatytas anksčiausiai, jaučiasi gerai, jau praėjo dvi savaitės. Turime du skyrius: pirmame - 5 sveiki gyventojai, kurie jau buvo paskiepyti antrą kartą, o kitame – tie, kuriems buvo nustatytas koronavirusas. Tačiau tikiuosi, kad jau greitai vėl visus galėsime sujungti į bendrą skyrių. Džiaugiuosi, kad po truputį grįžta ir mūsų pasveikę darbuotojai. Nuotaika visiems tikrai daug geresnė,- kalbėjo direktorius. Pats R. Simėnas jau buvo paskiepytas antrąja vakcinos doze. Po abiejų skiepų jautėsi gerai, jokio pašalinio poveikio nebuvo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Asmen. nuotr.
Antrąja vakcinos doze jau buvo paskiepyti sveiki Legailių globos namų gyventojai bei direktorius Renaldas Simėnas.