Legailių globos namų istoriją – į teisėsaugininkų rankas?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Dalis Legailių globos namų gyventojų apie tai, kad jie perrašyti į kitą gydymo įstaigą, sužinojo tik iš spaudos, nors administracija tvirtina, jog žmonės laisva valia pasirinko.
Savivaldybės mero Vyto Jarecko pavedimu sudaryta Darbo grupė aiškinosi, kodėl Biržų rajono Legailių globos namų gyventojai iš VšĮ Biržų rajono poliklinikos vieną dieną persirašė į UAB „Medicinos centras“. Darbo grupė neatmeta galimybės, kad suderinęs su Administracijos teisininkais, Savivaldybės meras dėl šio įvykio gali kreiptis į atitinkamas kompetentingas teisėsaugos institucijas.

Pareikalavo paaiškinimų

„Biržiečių žodyje“ straipsnyje „Kas prikišo rankelę, kad Legailių globos namų gyventojai taptų privačios klinikos pacientais?“ rašė, kad apie 40 Legailių globos namų gyventojų vienu metu persirašė į privačią sveikatos priežiūros įstaigą UAB „Medicinos namai“ Biržų kliniką iš savivaldybės poliklinikos.

Dėl to buvo sudaryta Savivaldybės darbo grupė, kuri paprašė Legailių globos namų direktorių Renaldą Simėną ir savivaldybės poliklinikos vadovą Leonidą Sologubovą pateikti paaiškinimus, taip pat apklausė globos įstaigos gyventojus, ar jie savanoriškai nusprendė pakeisti gydytojus. Paaiškėjo, jog dalis globos įstaigos gyventojų apie perrašymą į kitą gydymo įstaigą sužinojo iš spaudos...

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/