V. Leščinskienės nuotr.
Gruodžio 1 dieną Biržų kultūros centro Vabalninko skyrių paliko kultūrinių renginių organizatorė Domilė Sriubikienė.
Gruodžio 1 dieną iš darbo išėjo Biržų kultūros centro Vabalninko skyriaus kultūrinių renginių organizatorė Domilė Sriubikienė. Ji nusprendė savo ateitį sieti ne tik su kultūra, bet ir grožiu, įvaizdžio kūrimu.

Pasirinko

Pakalbinta D. Sriubikienė tvirtino, kad šis sprendimas buvo pasvertas ir pamatuotas, mat tvirtai nusprendė keisti veiklos profilį – išeina dirbti į grožio saloną Kupiškyje.

„Panevėžio kolegijoje studijuoju grožio terapiją. Makiažai kadaise buvo mano pomėgis, dabar tai taps uždarbiu. Atliksiu ir antakių korekciją, veido odos priežiūros procedūras“, – teigė pašnekovė. Jai iš Biržų KC Vabalninko skyriaus išeiti negaila, nes yra tvirtai apsisprendusi pradėti naują gyvenimo etapą, tačiau bendradarbių kolektyvo ilgėsis.

Kultūros iš savo gyvenimo D. Sriubikienė visiškai neišmes. Pusė etato dirbs režisiere Kupiškio kultūros centre.

Darbuotojų trūksta

Biržų kultūros centro direktorius Romas Lesevičius „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad vieniems darbuotojams išeinant, ateina kiti ir tai – natūralu.

„Taip, tenka pripažinti, kad darbuotojų visada trūksta. Trūksta įgarsintojų, režisierių. Ne tik dėl nedidelių atlyginimų, bet ir dėl kitų priežasčių. Problema – išsilavinimas, galimybės, pandeminė situacija. Tačiau problema nėra opi, nes esame pajėgūs organizuoti kokybišką kultūrinę veiklą ir su turimais darbuotojų ištekliais“, – paaiškino R. Lesevičius.

Kaip skelbiama interneto svetainėje rekvizitai.lt, vidutinis Biržų kultūros centro darbuotojų atlyginimas šių metų spalį siekė kiek daugiau nei 700 eurų (su mokesčiais). Kultūros centre dirba šiek tiek daugiau nei 60 žmonių.