Susitikimuose su meru vos keli gyventojai

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Susitikime su gyventojais, pačių gyventojų buvo trečdaliu mažiau nei biudžetinių įstaigų atstovų.
Antradienį Savivaldybės meras Vytas Jareckas lankėsi Nemunėlio Radviliškio seniūnijoje. Pagrindinis šio, kaip ir kitose seniūnijose, vizito tikslas – pristatyti Savivaldybės tarybos ir mero 2020 metų veiklos ataskaitą. Nemunėlio Radviliškio seniūnijos gyventojai turėjo daug klausimų, tačiau pagrindinis savivaldybės vadovo atsakymas – nėra pinigų. Kada pažadai virs realiai apčiuopiamais darbais, taip ir liko neaišku.

Vienas atstovavo visiems

Meras iki šiol lankėsi jau keturiose seniūnijose. Antradienį jis susitiko su Nemunėlio Radviliškio gyventojais, o kartu su juo – mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė, Savivaldybės tarybos nariai Audrius Jukna, Tomas Četvergas ir Sigutis Štrėmas. Apie nusikalstamumą seniūnijoje kalbėjo Biržų policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Mindaugas Balčiūnas ir Vita Andžienė. Tačiau su išrinkta valdžia, be seniūnijos administracijos darbuotojų, bendrauti atėjo tik keli gyventojai, nes kitiems teko dirbti – susirinkimas organizuotas darbo valandomis.

Susitikimo nepraleido Nemunėlio Radviliškio seniūnijos ūkininkas Romualdas Misevičius. Jis drąsiai dėstė mintis ir pateikė klausimų, kurių kyla ne jam vienam, o visai bendruomenei. Ūkininkas atkreipė dėmesį, kad susitikimams pasirinktas netinkamas laikas, todėl ne visi norintys galėjo dalyvauti.

„Kalbėkime apie tai, kodėl jūs mūsų bijot? Aš pasiruošiau klausimų jums, tačiau į visus juos žinau, ką atsakysit. Gatvės neasfaltuojamos, netvarkomos, nėra kalbama, kada tai bus padaryta. Davėt kultūros namus. Baisu, žiurkės laksto – nieko nedarot. Kas dedasi su Pučiakalne – visi tinklai sugriuvę. Kas toms močiutėms turi padėti? Bet padedame mes. Beviltiška“,− rėžė R. Misevičius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/