Praėjusį sekmadienį – sausio 22 dieną – prasidėjo Kinų Naujieji metai. Su jais prasidėjo Juodojo Triušio metai. Astrologai spėja, kad šiais metais daug kam šypsosis laimė. 2023-ieji gali atnešti didelį palengvėjimą – įžengsime į ramesnius ir laimingesnius metus. Duok, Dieve! O ką Triušis žada kandidatams į Biržų merus?

Triušis – kilnus gyvūnas

Gal ir gali ką nors tas Triušis pažadėti. Vieniems – daugiau, – kitiems mažiau rinkėjų palankumo. Apskritai, kinams Triušis – mielas, jaukus gyvūnas, simbolizuojantis viltį ir gyvybę. Rytų astrologijoje jis simbolizuoja ilgaamžiškumą, kantrybę ir sėkmę. Kinijos kultūroje šis gyvūnas laikomas Mėnulio simboliu. Senovės kinams Triušis buvo Mėnulio deivės įsikūnijimas ir grynumo bei palankumo simbolis. Tarp kandidatų nematome nė vieno, kuris pagal kinų Zodiaką būtų gimęs Triušio metais. Pasižiūrime, ką triušis žada kitiems kinų Zodiako ženklams.

Kinų Zodiako ženklai

Kinų Zodiako ženklai – kadaise vykę gyvūnų, kuriems buvo priskiriamos ypatingos savybės, garbinimo ritualai. Manoma, kad zodiako ženklai kinų kultūroje egzistuoja nuo pat Činų dinastijos, valdžiusios prieš 2000 metų.

Ir šiais laikais kinų zodiakas kai kam tapo kasdienio gyvenimo dalimi. Mat kiekvienam zodiako ženklui priskiriamos tam tikros savybės. Tikintieji horoskopais, atsižvelgia į zodiaką priimdami svarbius gyvenimo sprendimus.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/