Su kokiomis problemomis susiduria Biržų miesto seniūnaičiai?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Ketvirtadienį vykusiame susitikime su Biržų miesto seniūnaičiais, dalyvavo ir į klausimus atsakinėjo Biržų savivaldybės meras Vytas Jareckas, administracijos direktorė Irutė Varzienė, Biržų miesto seniūnė Kristina Undzėnienė. Taip pat prisijungė ir Biržų policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Sandra Timukienė bei bendruomenės pareigūnė Vita Andžienė.
Ketvirtadienį vykusiame Biržų miesto seniūnaičių susitikime su Biržų miesto seniūne Kristina Undzėniene ir savivaldybės vadovais buvo išsakytos problemos, su kuriomis susiduria už atskirus miesto kvartalus atsakingi seniūnaičiai. Pagrindinės problemos – neasfaltuotos ir duobėtos gatvės, vandentiekio tinklų trūkumas, saugus eismas ir ... kodėl Biržai neturi normalių valčių nuleidimo vietų?

Įvertino seniūnės darbą

Miesto seniūnei Kristinai Undzėnienei trumpai pristačius seniūnijos metinę veiklos ataskaitą, savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė pagyrė seniūnę už kasdienį rūpestingą ir atsakingą darbą. Apie seniūnės dėmesingumą ir greitą reakciją į problemas kalbėjo ir seniūnaičiai.

Susitikime dalyvavęs meras Vytas Jareckas taip pat sulaukė padėkos už pagalbą patariant seniūnei ar seniūnaičiams rūpimais klausimais, nes, kaip žinia, prieš tapdamas meru, V. Jareckas vadovavo Biržų miesto seniūnijai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/