Solidžios sumos suvenyrams ir svečių vaišėms – stengėsi pigiau, o išėjo...?

Redakcijos archyvo nuotr.
Biržų miesto šventei savivaldybė išleido tūkstančius eurų, iš jų daugiau nei dešimt tūkstančių skyrė reprezentacijai, svečių maitinimui, apgyvendinimui ir suvenyrams.
Visi puikiai žinome patarlę „viščiukus skaičiuoja rudenį“. Biržų miesto šventė praėjo, tačiau biržiečiams rūpi, kiek savivaldybei tai kainavo. Kas slypi šiųmetės šventės ataskaitoje?

Beveik 11 tūkst. eurų – reprezentacijai

Tradicinei šventei, vykusiai rugpjūčio pradžioje, savivaldybė išleido tūkstančius eurų, iš jų beveik 11 tūkst. – miestų partnerių delegacijų priėmimui, reprezentacinėms dovanoms, šventės svečių maitinimui ir šventės renginių viešinimui.

Renginių fotografavimo, filmavimo ir videomontavimo paslaugas, kaip teigiama ataskaitoje, savivaldybė pirko iš biržiečio Danieliaus Kerbelio, dirbančio pagal individualios veiklos pažymą. Šioms reikmėms skirta 3800 eurų suma. Tai stebina eilinius biržiečius. Pakalbinti žmonės gūžčioja pečiais – teigia nežinantys, kur galima pamatyti apie šventę kurtą audiovizualinę ar kitą medžiagą. „Gal nieko ir nebuvo?“- suabejojo miesto praeivis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com