Kaip Biržų poliklinikos pacientams prasibrauti pas odontologą?

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Biržų poliklinikos Odontologijos skyriuje dirbantys odontologai vidutiniškai per dieną priima po 5 pacientus, užsiregistravusius dantų taisymui.
Užsiregistruoti pas gydytoją pastaruoju metu yra problema. Tačiau patekti pas odontologą – beveik neįmanoma misija. „Skambinau Odontologijos skyriui ir registratūra atsiliepė tik po 12 karto, kai talonėlių dantų remontui jau nebuvo“,- piktinosi biržietė.

Ilgas kelias į „valdišką“ įstaigą

Į redakciją paskambinusi moteris piktinosi Biržų rajono savivaldybės poliklinikoje veikiančio Odontologijos skyriaus darbu. Moteris teigė prieš mėnesį pajutusi nemalonų jausmą dantyje ir iškart nusprendė kreiptis į „valdišką“ įstaigą pagalbos.

„Paskambinau lapkričio pradžioje, nežinodama, kada vyksta pacientų registracija. Mane informavo, kad vieną dieną pavėlavau ir nurodė skambinti arba ateiti į registratūrą po mėnesio – gruodžio 6-ąją. Kaip liepė, taip ir padariau – laukiau tą mėnesį ir, nurodytą dieną nuėjau į polikliniką. Tada man pareiškė, kad pacientus registruoja tik telefonu“,- kuriozinę situaciją atskleidė pensinio amžiaus biržietė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/