Gydytoja Ugnė Masevičiūtė: „Pirmiausia reikia pacientą suprasti ir tik tada jį gydyti“

B. Petkevičiūtės nuotr.
Jau trečias mėnuo Biržų poliklinikoje dirbanti šeimos gydytoja Ugnė Masevičiūtė sako, kad požiūris į jaunus gydytojus dėl jų patirties stokos, nebūtinai teisingas. “Nei vyresnių, nei jaunesnių gydytojų negalima statyti į vieną eilę ir sakyti, kad jie vienodai geri arba blogi“.
Jau du mėnesiai, kaip Biržų poliklinikoje darbuojasi jauna šeimos gydytoja Ugnė Masevičiūtė. Gydytojų šeimoje užaugusiai Ugnei Biržai pasirodė patrauklūs ne tik dėl sudarytų palankių darbo ir gyvenimo sąlygų, bet ir jaukumo, gražaus miesto be automobilių kamščių, galimybe ramiai su šuneliu pasivaikščioti prie pilies, o į darbą nupėdinti pėsčiomis. „Biržiečių žodžiui“ gydytoja atskleidė savo pirmuosius įspūdžius apie biržiečius, pasidalino mintimis, kokių savybių reikia gydytojui ir įžvalgomis apie nesibaigiančią sveikatos apsaugos reformą.

Biržuose esate jau trečias mėnuo, ar spėjote įsikurti?

Taip, gyvenu bute, esančiame netoliese, su savo šuneliu. Biržuose esu viešėjusi ir anksčiau – kažkada buvome su klase. O šiemet pradėjau čia dirbti rudenį, visur buvo labai gražu. Ramu, gražu, eismo kamščių nėra ir pėsčiomis gali į darbą ateiti. Būna, vaikštau su šuniuku, paskambina draugai, sakau, o aš vaikštau prie pilies arba prie rūmų. Jums tai jau įprasta, nes čia gyvenate, o man, kilusiai iš Akmenės, kur nei pilių, nei rūmų nėra, tai kažkas ypatingo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com