Biržų rajone patvirtinti du nauji koronaviruso infekcijos atvejai

NMVR laboratorijos nuotrauka
Koranavirusu susirgo dar du biržiečiai
Koranavirusu susirgo dar du biržiečiai
Biržų ,,Saulės“ gimnazijoje ir VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikoje 2 asmenims patvirtinti koronavirusinės infekcijos atvejai. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, sergantieji yra saviizoliacijoje, nustatyti artimai su jais kontaktavę asmenys.

Vykdomas platesnis tolimesnius kontaktus turėjusių asmenų tikrinimas. Atlikta patalpų dezinfekcija abiejose įstaigose. Kol vyks testavimas, poliklinika dirbs tik nuotoliniu būdu. Gyventojus prašome kreiptis į šeimos gydytojus telefonu, ypatingos skubos atvejais kreiptis į VšĮ Biržų ligoninės skubios pagalbos skyrių.

Kaip pranešama Biržų rajono savivaldybės poliklinikos paskyroje socialiniuose tinkluose, susirgusi darbuotoja nedirbo su šeimos gydytojais. Tačiau visi darbuotojai  bus testuojami dėl Covid-19 infekcijos, todėl spalio 25-27 dienomis poliklinika dirbs tik nuotoliniu būdu. Gavus testų atsakymus, kontaktinis darbas bus atnaujintas.


Besilankiusius gimnazijoje ir poliklinikoje biržiečius prašome atidžiai stebėti savo sveikatos būklę. Pajutus COVID-19 būdingus simptomus, nedelsiant kreiptis į šeimos gydytoją, Karštosios linijos tel. 1808 registruotis tyrimui