Ištroškę alaus parduotuvę apvogė vidury dienos

Ž. Ma­ni­ko nuo­tr.
Iš šios par­duo­tu­vės alų nu­gvel­bu­siems va­gi­šiams po­li­ci­ja li­pa ant kul­nų.
Birželio 22 dieną Biržų policijos komisariatui pranešta, kad Suosto kaime iš parduotuvės nenustatyti du asmenys atvirai pavogė alkoholinių gėrimų.

Neoficialiais duomenimis, keli veidus šalikais pridengę vyrai, įsiveržė į parduotuvę ir pasičiupę kelias pakuotes alaus, pasileido bėgti. Pardavėja į situaciją reagavo žaibiškai – ji nusprendė vytis nusikaltėlius. Pasak vietos gyventojų, viename kieme vyrai buvo palikę savo automobilį, į kurį sprukdami iš parduotuvės, visi susėdo ir nurūko. Pardavėja spėjo įsiminti automobilio numerius ir netgi į akis jiems spustelėti ašarinių dujų. Vagis bandė gaudyti ir Suosto kaimo gyventojas.

Biržų policijos pareigūnai dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Biržų policijos komisariato laikinai einantis viršininko pareigas Jaunius Jurelevičius sakė, kad nusikaltėlių sučiupti dar nepavyko. „Tačiau mes jau turime duomenų apie galimai nusižengimą padariusius asmenis. Jeigu viskas klostysis pagal planą, greitu metu vagišiai bus nustatyti“,– kalbėjo J. Jurelevičius.

Parduotuvės savininkai patyrė beveik 48 eurų žalą.