Pareigūnai remia kolegas Ukrainoje

Biržų PK nuotr.
Biržų policijos komisariatas prisideda prie būtiniausių daiktų rinkimo nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams.
Biržų policijos komisariato pareigūnai prisideda prie Lietuvos policijos inicijuojamos akcijos, kurios metu Ukrainos policininkams bus surinktos būtinosios priemonės.

Šiuo metu Ukrainos policininkams labiausiai trūksta medikamentų: vaistų nuo skausmo, peršalimo, papraščiausios tvarsliavos. Labai reikalingi termo drabužiai, miegmaišiai, šilti kareiviški, taktiniai batai, kareiviškos ar taktinės kelnės, striukės, pirštinės.

Biržų policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Mindaugas Balčiūnas atkreipė dėmesį, kad visuomenės parama yra didžiulė ir džiaugėsi, kad žmonės aukoja kokybiškus daiktus. „Didžioji dalis mūsų surinktų daiktų yra medikamentai ir tvarsčiai. Tai – labai svarbi paramos dalis. Kolegoms, esantiems karo zonoje ir ne tik, pagalba labai reikalinga. Prie mūsų akcijos prisidėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir policijos rėmėjai bei Biržų rajono kaimo bendruomenės“,- sakė M. Balčiūnas.

Pasak jo, policijos bendruomenė kilusį karą išgyvena labai jautriai, todėl visi aktyviai prisideda renkant paramą. „Tokiomis akimirkomis labai svarbu išlikti vieningiems. Palaikome kolegas policininkus, karius bei visus civilius, esančius Ukrainoje, ir linkime, kad kuo greičiau šis košmaras baigtųsi“,- pasakojo pareigūnas.