Žingsnis iki nelaimės arba kodėl jaunimo „autoraliams“ visi abejingi?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Biržų mieste, Vytauto gatvėje vakarais ir naktimis prasideda tikras autoralis – lenktyniauja automobiliai ir netgi motociklai, ratus suka keturračiai, bandydami pavažiuoti dviem ratais... Gyventojai nerimauja – ar reikės nelaimės, kad „ereliai“ būtų sustabdyti?
“Kas vakarais dedasi mieste – automobiliai ir motociklai pagrindine gatve „praskrenda“ tokiu greičiu, kad baisu, o jau garsas... Galima pamanyti, kad policijos nėra, jeigu taip lakstyti nebijo“,- stebėjosi į redakciją paskambinęs Biržų miesto Vytauto gatvės gyventojas Justas. Policijos pareigūnai žada – gatvėmis lakstantys „ereliai“ sulauks pareigūnų dėmesio.

Ar reikia laukti nelaimės?

Kaip ir kiekviename mieste, Biržuose jaunimas į lauką dažniausiai išlenda vakarop. Vieni būriuojasi parkuose, kiti sėdi automobiliuose, sukdami ratus aplink aikštę, o treti savo vairavimo meistriškumą demonstruoja „skraidydami“ pagrindinėmis miesto gatvėmis. Kad taip vyksta, pastebėjo ne vienas biržietis. Minėtas Vytauto gatvės gyventojas Justas sakė nesuprantantis, kur žiūri policija.

“Auginame mažus vaikus, tad, kai tokiu greičiu ir garsu naktį, apie 23 valandą, pralekia pro namus automobilis, negirdėti neįmanoma, kartais ir vaikai pabunda. O ką jau kalbėti apie saugumą. Jeigu gatve tuo metu eitų žmogus, net neabejoju, kad nelaimės nebūtų išvengta, nes greitis tikrai daug didesnis negu leidžiamas 50 km per valandą. Kai mieste nuolat tai vyksta, kyla klausimas, ką veikia mūsų policija?“- klausė vyriškis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com