Vokalistas Vilius Tarasovas: „Jei ne daina „Aš tavo – tu mano“, nežinia, kaip būtų“...

Asmeninio albumo nuotr.
Joninių dieną Biržuose koncertuosiantys Vilius ir Violeta Tarasovai jau septyniolika metų kartu – per gyvenimą jie eina su šypsena ir gera nuotaika.
Du atlikėjai – klaipėdietis vokalistas, buvęs pop grupės „B'Avarija“ narys 45 metų Vilius Tarasovas ir dainininkė, laidų vedėja 49 metų Violeta Riaubiškytė – Tarasovienė jau daugiau nei septyniolika metų kartu. Kartu jie ir scenoje, ir versle. Ši atlikėjų pora Joninių proga, birželio 23-ąją, koncertuos Biržuose, Astravo dvaro parke. Apie muziką ir gyvenimą kalbamės su V. Tarasovu.

Violetos vaikystės svajonė buvo šokis ir tik po kurio laiko ji suprato, kad muzika yra jos pasaulis. Jūs nuo vaikystės savo gyvenimą siejote su muzika: baigėte Stasio Šimkaus konservatorijos saksofono klasę bei džiazą Klaipėdos universiteto Menų fakultete. Kitų svajonių nebuvo?

Praktiškai, ne. Nors, žinoma, kaip ir visi berniukai, vaikystėje norėjau būti dar ir krepšininku, nes buvau gana aukšto ūgio, bet turėjau visokiausių traumų, todėl nuėjau muzikos keliu – baigiau muzikos mokyklą, po to konservatoriją, universitetą.

Kaip Jūsų gyvenimas iš „Bavarijos“ konvertavosi į šeimyninį duetą?

Natūraliai. Prieš tai buvo išleisti du mano solo albumai, vėliau pradėjo mus abu su Violeta kviesti į koncertus. Pradžioje dueto buvo mažiau, nes kiekvienas dainavome savo, palaipsniui duetų daugėjo, o 2007 metais Nidos festivalis buvo pirmasis, mūsų su žmona bendras, koncertas duetu. Taip tęsiasi iki dabar.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com

Dosjė

Vilius Tarasovas gimė 1979 m. gegužės 17 d. Klaipėdoje. Jis – Lietuvos dainininkas, buvęs pop grupės „B'Avarija“ narys, 2007 m. pradėjo solo karjerą. Jo žmona Violeta Riaubiškytė gimė 1974 m. rugpjūčio 25 d., Vilniuje, ji – Lietuvos dainininkė ir laidų vedėja, solinę karjerą pradėjo būdama septyniolikos metų. Violeta dainavo grupėje „Belmondo“. Pora susituokė 2007 m. rugpjūčio 31 d. ir nuo to laiko dainuoja duetu tiek scenoje, tiek gyvenime.