Dainininkas Igoris Jarmolenka: „Man garbė dalyvauti koncerte, kuris tikrai įeis į Biržų rajono istoriją“

Igorio Jarmolenkos asmeninio archyvo nuotr.
Geros nuotaikos nestokojantis atlikėjas net ir karantine įžvelgia pliusų: „Visas progresas vyksta tik tada, kai išeini iš komforto zonos. Esu optimistas – nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Svarbu nepasimesti, nenuleisti rankų ir visada atrasi tai, ko ieškai“.
Dainininkas Igoris Jarmolenka save vadina laimės kūdikiu. Nors ilgą laiką jis prisistatinėjo kaip verslininkas, per 26-erius veiklos metus įkūręs šešias picerijas ir restoranus, tačiau dabar vis dažniau išgirstame apie jo meniškąją pusę. Pradėjęs nuo koncertų artimiausiems žmonėms, šiandien jis jau turi milijonines peržiūras interneto platformose renkančių hitų ir nežada sustoti. Optimizmo nestokojantis Igoris jau dėlioja baigiamuosius pasiruošimo akcentus koncertui, kuris liepos mėnesį nuaidės Kilučių ežero pusiasalyje. „Mes padarysime puikiausią apšilimą,“ – sako mega žvaigždę Chrisą Normaną kartu su kultine roko grupe „BIX”, latvių violončelininkų trio „MELO-M“, DJ JOVANI ir reperiais IronVytu bei Julian Verdee apšildysiantis dainininkas. Biržų publikos muzikinį skonį vyras pažįsta ne tik iš ankstesnių apsilankymų Šiaurės Lietuvoje, bet ir iš asmeninės patirties. Jis jau daugiau kaip ketvirtį amžiaus džiaugiasi sėkminga ir darnia santuoka su biržiete Džaneta, kuriai dėkingas ne tik už padovanotus keturis vaikus, bet ir už tai, kad ji neatsisako net ir pačių beprotiškiausių Igorio idėjų. Apie visa tai – mūsų pokalbis.

Karantino ir draudimų laikai jau praeity. Dažnai tenka girdėti, kad šį laikotarpį meno pasaulio atstovai išnaudojo kūrybai, todėl dabar vienas po kito pasirodo nauji hitai. Jūs – ne išimtis. Kaip išnaudojote tą laisvesnį nuo scenos laiką?

Nors ir labai keista, karantino laikotarpis man buvo tik į naudą. Kalbu ne tik apie savo pagrindinę veiklą – maitinimo verslą – bet ir apie dainavimą. Ilgą laiką tai buvo mano hobis. Dainuodavau tik sau ir draugų kompanijoms. Tačiau jau kuris laikas esu kviečiamas atlikti kūrinių ir platesnei auditorijai. Per tuos metus įrašiau naujų dainų. Yra Lietuvoje tokių įrašų studijų, kurios dirba tik su didžiosiomis žvaigždėmis ir ten patekti labai labai sunku, beveik neįmanoma. Tačiau per karantiną tos studijos atstovai patys su manimi susisiekė ir pasiūlė savo pagalbą įrašant dainas. Pasirodo, atsirado laisvesnio laiko. Štai ir vėl galiu sakyti „ačiū“ karantinui, atvėrusiam tas duris, kurios ilgą laiką man buvo užvertos. Dabar, kai jau visi blogiausi dalykai atrodo praeity, ir atsisukęs atgal pastebiu, kiek daug gerų dalykų atėjo į mano gyvenimą, kaip viskas pasisuko geresne linkme.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/