Iš bokso turnyro – 12 medalių

V. Stapulionio nuotr.
Biržiečiai, Virgilijaus Stapulionio auklėtiniai Telšiuose vykusiame bokso turnyre iškovojo net 12 medalių.
Savaitgalį Telšiuose vyko tarptautinis bokso turnyras „Geležinis kumštis“. Jame dalyvavo boksininkai iš Palangos, Tauragės, Pasvalio, Telšių, Klaipėdos, Biržų ir Latvijos. Turnyre savo jėgas išbandė 12 biržiečių, trenerio Virgilijaus Stapulionio auklėtinių, kurie iškovojo 7 pirmąsias, keturias antrąsias ir vieną trečiąją vietas.

Čempionai

Svorio kategorijoje iki 32 kg antrąją vietą iškovojo Karolis Vyšniauskas. Svorio kategorijoje iki 34 kg čempionais tapo Domantas Kulbis ir Domas Luiza, kurie kovojo skirtinguose pogrupiuose. Pirmosios vietos nugalėtoju svorio kategorijoje iki 38 kg tapo Vakaris Kiseliūnas, kuris ryškia persvara įveikė savo varžovus.

Kovėsi tarpusavyje

Svorio kategorijoje iki 46 kg, iškovoję teisę kovoti finale, ringe susitiko du biržiečiai – Oskaras Radzevičius ir Karolis Jakubonis. Pirmąją vietą iškovojo Karolis, o Oskaras liko antras. Svorio kategorijoje iki 48 kg čempionu tapo Nojus Stanišauskas. Svorio kategorijoje iki 66 kg trečiąją vietą iškovojo Emilis Kavaliūnas, kategorijoje iki 70 kg antrosios vietos nugalėtoju tapo Gustas Pukėnas.

Turnyro nugalėtojos – merginos

Svorio kategorijoje iki 70 kg kovojo Irutė Skvireckaitė ir Aistė Kupčiūnaitė. Skirtinguose pogrupiuose įveikusios savo varžoves, merginos tapo turnyro nugalėtojomis. Antrąją vietą iškovojo ir Erikas Bogdanas, kuris finale susidūrė su stipriu varžovu iš Latvijos ir jam nusileido. Erikas buvo pripažintas viso turnyro techniškiausiu boksininku, jam buvo įteikta taurė. Dabar biržiečiai ruošiasi Lietuvos jaunimo čempionatui, kuris vasario 7-11 dienomis vyks Kaune.