V. Stapulionio nuotr.
Bokso klubo „Terminator“ įkūrėjas ir treneris Virgilijus Stapulionis (ketvirtas iš dešinės) apdovanotas medaliu kaip vienas iš labiausiai nusipelniusių šalies bokso trenerių.
Kauno sporto halėje vyko iškilmingas Lietuvos bokso šimtmečio minėjimo renginys, kuriame buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę sportininkai, treneriai, teisėjai. Tarp geriausiųjų – ir biržietis bokso treneris Virgilijus Stapulionis.

Džiaugiasi įvertinimu

“Visada smagu, kai esi įvertintas. Nors savo darbą ir taip dirbu su didele motyvacija, nes jį labai myliu, bet tokie apdovanojimai paskatina dar labiau stengtis“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė V. Stapulionis.

Jam, kaip vienam iš labiausiai nusipelniusių trenerių Lietuvoje, buvo įteiktas pagerbimo medalis. Šioje nominacijoje iš viso buvo apdovanotas 51 bokso treneris. Atsiimti apdovanojimo V. Stapulionis į Kauną vyko su žmona Dovile ir dukrele Nikole.

“Renginys buvo įspūdingas, tai – ne kasdienė patirtis. Džiugu, kad mane lydėjo žmona su dukrele, jos visada mane palaiko“,- kalbėjo treneris.

Iškilmingas renginys

Atminimo medaliais ir ženkleliais renginyje iš viso buvo apdovanoti 137 Lietuvos boksui labiausiai nusipelnę asmenys. Renginio dalyviai turėjo galimybę ne tik pabendrauti vieni su kitais, bet ir pažiūrėti vaizdo įrašus, kuriuose vizualiai buvo įamžinti bokso gyvavimo Lietuvoje dešimtmečiai.

„Nuo 1923-ųjų, kai bokso sporto šaką iš už Atlanto atskraidino legendinis Steponas Darius, praėjo šimtmetis. Šimtmetis, kupinas pergalingų, džiugių, bet ir išbandymų kupinų akimirkų. Lietuviai per šį laikotarpį buvo olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos čempionatų bei kitų tarptautinių varžybų prizininkais, o pats boksas tapo viena masiškiausių sporto šakų mūsų šalyje. Už tai norėčiau padėkoti kiekvienam bokso bendruomenės nariui, nes Jūsų dėka šiandien boksas Lietuvoje yra toks, koks yra“, – į nominantus renginio metu kreipėsi Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.