Biržietis – jaunimo bokso čempionas ir... nuoskaudos dėl pažadų

Asmeninio albumo nuotr.
Biržietis Erikas Bogdanas, įveikęs stiprius varžovus, tapo Lietuvos jaunimo bokso čempionu ir teisę atstovauti Lietuvai tarptautiniuose čempionatuose, jį treniruoja Virgilijus Stapulionis.
Vasario 8-11 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvavo boksininkai iš visos Lietuvos. Į čempionatą turėjo vykti daugiau biržiečių, tačiau dėl ligos dalyvavo du – Gediminas Kulbis ir Erikas Bogdanas. Erikas svorio kategorijoje iki 67 kg iškovojo čempiono vardą. Treneris Virgilijus Stapulionis džiaugiasi auklėtinio pergale, tačiau nusivylęs valdininkų pažadais – kompensacijos už salės nuomą taip ir nesulaukė.

Iškovojo čempiono vardą

Abu biržiečiai kovojo toje pačioje svorio kategorijoje. Erikas pirmajame etape įveikė tauragiškį, o paskui – dar vieną stiprų varžovą ir pateko į pusfinalį.

Pusfinalyje biržietis nurungė panevėžietį ir atsidūrė finale, kuriame jo laukė jonaviškis. Su šiuo varžovu Erikas susitiko jau šeštąjį kartą. Tačiau Virgilijaus Stapulionio auklėtinis buvo nusiteikęs kovoti iki pergalės, kurią ir pasiekė. Biržietis pasipuošė Lietuvos jaunimo čempionato aukso medaliu.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com