Iš bokso čempionato – trys aukso medaliai

V. Stapulionio nuotr.
Iš Palangoje vykusio Lietuvos jaunių bokso čempionato biržiečiai Irutė Skvireckaitė, Nojus Stanišauskas ir Aistė Kupčiūnaitė iškovojo aukso medalius.
Praeitą savaitę Palangoje vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo ir puikiai pasirodė keturi Biržų kūno kultūros ir sporto centro sportininkai. Virgilijaus Stapulionio auklėtiniai iškovojo tris aukso medalius ir taip užsitikrino vietas nacionalinėje Lietuvos jaunių bokso rinktinėje.

Medaliai

Čempione svorio kategorijoje iki 63 kg, Lietuvos jaunių amžiaus grupėje tapo vabalninkietė Irutė Skvireckaitė. Čempionės vardą svorio kategorijoje iki 70 kg iškovojo ir kita sportininkė – Biržų „Saulės“ gimnazijos moksleivė Aistė Kupčiūnaitė.

Svorio kategorijoje iki 48 kg aukso medalį iškovojo ir Nojus Stanišauskas, kuris po puikios smūgių kombinacijos savo varžovą pasiuntė į nokautą jau penkioliktoje pirmojo raundo minutėje.

Svorio kategorijoje iki 57 kg kovojęs Titas Bitinas iškovojo penktąją vietą.

Pirmasis kartas

Jaunuosius boksininkus treniruojantis V. Stapulionis tokiomis auklėtinių pergalėmis labai džiaugėsi.

Bokso treneriu Biržuose dirbu šeštus metus ir per visą tą laiką tai pirmasis kartas, kai iš Lietuvos čempionato parvežėme tris aukso medalius. Tačiau į tai buvo įdėta daug darbo – beveik kas savaitę važiavome į turnyrus, į draugiškus susitikimus su kitomis komandomis. Tai ir davė vaisių“,- kalbėjo V. Stapulionis. Birželio pabaigoje vyks Europos jaunimo čempionatas, kuriame teisę dalyvauti turės ir biržiečiai, tačiau kurie iš jų jame dalyvaus, dar neaišku.