Varomoji jėga sporte – adrenalinas

D. Matusevičienės nuotr.
Sportiškiausia Nemunėlio Radviliškio šeima: mama Dovilė Hanevičiūtė su sūneliu Herkum ant rankų, tėvelis Andrius Zdanevičius ir Kajus.
Nemunėlio Radviliškio miestelio, linksmai vadinamame, priemiestyje Parupėje vyko bėgimas, skirtas signataro Jokūbo Šerno taurei laimėti. Toks bėgimas (1600 metrų) vyksta jau trejus metus. Keičiasi bėgikų veidai, bet retai šiam iššūkiui ryžtasi šeimos. Šįkart bėgime dalyvavo visa šeima – Zdanevičius Andrius, jo širdies draugė Dovilė Hanevičiūtė, sūnus Kajus, tik mažasis Herkus liko namuose, nes dar per mažas lenktyniauti.

Visiems kartu – smagiau

Šią jauną ir gražią šeimą galima vadinti pačia sportiškiausia Nemunėlio Radviliškyje, o gal net visoje seniūnijoje. Sportinės pergalės skonį šeimos galva Andrius Zdanevičius žino puikiai – pirmą kartą Parupėje vykstančiame bėgime jis išplėšė absoliutaus čempiono titulą.

Šį kartą prie starto linijos išsirikiavo: mama Dovilė, tėvelis Andrius ir sūnus Kajus, trūko tik mažojo Herkaus. Kajus pernai jaunųjų bėgikų gretose iškovojo 1-ąją vietą savo amžiaus grupėje, tad šiemet užsiregistravo pirmasis.

Kajui šiais metais taip pat sekėsi labai gerai. Jis savo amžiaus grupėje užėmė 2-ąją vietą, pirmąją vietą užleisdamas Ugniui Gučui.

Mama Dovilė, palaikydama du šeimos vyrus, taip pat bėgo visą distanciją. Moteris atvirauja, kad mažai treniravosi. Kol abu šeimos vyrai atsakingai ruošėsi bėgimui ir treniravosi mokyklos stadione, Dovilei tuo metu teko dėmesį sutelkti dvimečiam sūneliui. Ji svajoja apie tai, kad mažasis Herkus ims lankyti vaikų darželį, tada atsiras daugiau laisvo laiko užsiimti mėgstamomis veiklomis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/