Vizija – vežti ne tik keleivius, bet ir krovinius

Asmeninio albumo nuotr.
,,Norime įgyvendinti savivaldybės iškeltus lūkesčius — sumažinti nuostolius. O kito varianto, negu užsiimti papildoma veikla, šiuo metu nematau", — apie idėją įsigyti vilkikus ir teikti krovinių pervežimo paslaugą kalbėjo Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas.
“Reikia rimčiau pradėti dirbti, nes jei tik sėdėsime ir žiūrėsime, kiek keleivių įlips į autobusą, tai nieko gero ir nebus“,- po susitikimo su Biržų rajono valdžia sakė UAB „Biržų autobusų parkas“ direktorius Marius Šernas. Jis prašo valdininkų pritarimo įsigyti dar du naujus autobusus ir tris sunkvežimius. Šios transporto priemonės reikalingos papildomoms veikloms, kurios, M. Šerno paskaičiavimu, per metus parkui uždirbtų apie 200 tūkst. eurų. Tačiau valdininkai iniciatyvoms pritarti neskuba.

Politikai žino viziją, bet dar žada tartis

Antradienį Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas, susitikęs su savivaldybės atstovais – administracijos direktore Jurga Bagamoloviene, vicemerais Astra Korsakiene ir Steponu Staškevičiumi ir savivaldybės tarybos nariais – pristatė savo viziją, kurios įgyvendinimas, anot jo, padėtų išpildyti pagrindinę savivaldybės užduotį autobusų parkui – sumažinti patiriamus nuostolius.

Kadangi savivaldybė yra autobusų parko akcininkė, M. Šernas prašė „palaiminimo“ – leisti įsigyti du naujus autobusus, kurie būtų naudojami priemiesčio maršrutams, ir pritarti idėjai įmonei imtis papildomos veiklos – nusipirkti du vilkikus, kuriais teiktų krovinių pervežimo paslaugas.

Politikų nuomonės išsiskyrė – vieni M. Šerno idėjas palaikė, kiti į jų įgyvendinimo galimybes žiūrėjo atsargiau. Galiausiai nuspręsta, kad šį klausimą politikai dar svarstys su frakcijomis ir tik tada bus priimami sprendimai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/