Autobusų parko ateitis ir gerovė – tarpmiestiniai maršrutai

L. Bataitienės nuotr.
Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas pasiruošęs kovoti už tarpmiestinius maršrutus.
UAB Biržų autobusų parkas sulaukė įvertinimo – Vežėjų asociacija „Linava“ įteikė kolektyvui padėką už ilgametę draugystę, kuri tęsiasi jau 30 metų. Tačiau dabar svarbiausias Biržų autobusų parko tikslas – laimėti tarpmiestinių maršrutų konkursus.

Tikslas – išsaugoti maršrutus

Nuo daugybės kriterijų priklausys, ar Biržų autobusų parkas laimės konkursus keleivius vežti į kitus miestus. Vienas iš reikalavimų – kuo naujesnis autobusas, pritaikytas negalią turintiems žmonėms. „Mes turime pakankamai naujus autobusus, kad būtume konkurencingi. Turime tikslą – išsaugoti dabartinius tarpmiestinius maršrutus“,- sako UAB Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas. Jis tvirtina, kad tam ruoštasi kone metus laiko ir daug šansų išsaugoti iki šiol turėtus tarpmiestinius maršrutus.

„Jau kelis mėnesius dirbame vis pelningiau, nes buvo skirtos lėšos naujų autobusų pirkimui. Nauja technika daro stebuklus. Be teisingo savivaldybės tarybos sprendimo, to nebūtume pasiekę“,- įsitikinęs M. Šernas. Mano darbas, sako direktorius, tarybos nariams suteikti informaciją apie autobusų parko situaciją, kad politikai suprastų, kaip svarbu investuoti ir tokiu būdu padėti įmonei išbristi iš skolų ir dirbti pelningai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/