Ar realus gyventojų noras nemokamai autobusu važiuoti į kaimus?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Jeigu šia, Vabalninko kryptimi, taip pat ir į kitus miestelius bei kaimus, autobusai vežtų žmones nemokamai... Tokią idėją rajono meras Kęstutis Knizikevičius ketina aptarti su Biržų autobusų parko vadovybe.
Viename savivaldybės mero Kęstučio Knizikevičiaus susitikime su seniūnijų ir kaimo bendruomenių atstovais žmonės pareiškė, kad norėtų nemokamai autobusais važiuoti ne tik po Biržų miestą, bet ir kaimus. Tokia mintis rajono vadovui pasirodė verta diskusijų. Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas teigė savo nuomonės „brukti“ nenorintis, bet prasitaria, kad verčiau investuoti į naujus autobusus.

Išreiškė pageidavimą

Trečiadienį rajono meras Kęstutis Knizikevičius susitiko su Širvėnos seniūnijos atstovais ir kaimo bendruomenės nariais. Susitikimo dalyviai merui ir jo patarėjai Lilijai Vaitekūnienei išsakė aktualiausias problemas, pageidavimus, kalbėjo apie tai, kas juos neramina ar piktina.

Rinkuškių bendruomenės pirmininkas Vytautas Juška perdavė merui gyventojų pageidavimą pakeisti vieną miesto autobusų maršruto laiką.

Šiuo metu pirmasis autobusas iš Rinkuškių į ligoninę važiuoja 7.52 val. ryte. Gyventojai norėtų, kad autobusas iš Rinkuškių išvažiuotų bent dešimčia minučių anksčiau, kad nereikėtų vėluoti į darbą. Meras sakė šį pageidavimą perduosiantis Biržų autobusų parko administracijai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com