Ūkininkų turgaus vartai atverti – grįžta prekybininkai ir pirkėjai

L. Bataitienės nuotr.
Į Biržų mieste esantį Ūkininkų turgų užsukę prekybininkai klausinėjo šios teritorijos savininko R. Misevičiaus, nuo kada galėtų pradėti prekybą ir nudžiugo sužinoję, kad prekyba vyks kasdien.
Liepos 2 dieną Nacionalinė žemės tarnyba pasirašė sutartį su UAB „Sijar“ direktoriumi Romualdu Misevičiumi dėl žemės sklypo, esančio Biržų mieste, Basanavičiaus gatvėje 7, nuomos ir liepos 15-ąją čia, Ūkininkų turguje, jau rinkosi prekybininkai ir pirkėjai.

Biržietis – biržiečiams

„Esu biržietis, man rūpi rajonas, todėl dalyvavau konkurse ir turgaus vartai bus atverti septynias dienas per savaitę. Tiesa, yra tam tikrų trukdžių, dėl kurių visų planų gal nepavyks įgyvendinti, bet tęsiu tradicijas – žmonėms reikia turgaus ir jis jau yra“,- energingai kalbėjo naujasis turgaus savininkas R. Misevičius.

Nors oficialiu teritorijos šeimininku penkeriems metams jis tapo liepos antrąją, tačiau paaiškėjo, kad patekti į išsinuomotą beveik 80 arų teritoriją ne taip ir lengva – liepos 13 dieną verslininkas rado užrakintus vartus, todėl kvietė policiją, kuri leido šeimininkui naudotis savo teise patekti į vidų. Pareigūnai pradėjo aiškintis, kas teisę disponuoti išsinuomotu turtu bandė apriboti.

„Paradoksali situacija, tačiau yra įstatymai ir teisinėje valstybėje jais privalome vadovautis. Senas spynas teko nukirsti, o kad vėl kažkas neužrakintų, savo spynomis atvertus vartus prirakinau prie tvoros“,- paaiškino R. Misevičius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/