Naujasis Biržų „Saulės“ gimnazijos vadovas nebijo darbo ir iššūkių

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Marius Skardžius neabejoja, kad vadovaujant „Saulės“ gimnazijai teks imtis griežtesnio to
Po paskelbto trečiojo konkurso, Biržų „Saulės“ gimnazijos vadovu tapo istorijos mokytoju dirbęs pasvalietis Marius Skardžius. Naujasis „Saulės“ gimnazijos direktorius neslėpė, kad reikia sulaukti specialiųjų tarnybų vertinimo ir tik tada bus oficialiai paskirtas į šias pareigas. „Tačiau vaikus tenka nuliūdinti jau dabar. Jie manęs klausia, ar juos mokysiu kitais metais, tačiau tenka pasakyti, kad kažin ar mokysiu nuo balandžio pabaigos“,- sakė M. Skardžius.

Pretendavo, nes tikėjo sėkme

Pirmąją darbo dieną direktoriaus pareigose M. Skardžius planuoja pabendrauti su kolektyvu, nes neabejoja, jog požiūris į jį gali būti kitoks, nei atėjus dirbti istorijos mokytoju. „Ateina toks momentas, kai mokiniai motyvuoti, geras kolektyvas, gera atmosfera, bet pagalvoji, kad gali būti ir daugiau pokyčių. Pastangos, įgytos kompetencijos... Tai buvo įvertinta. Dar antradienį atsisėdęs pagalvojau, kad šioje gimnazijoje pradėjau dirbti žinodamas, kad reikėtų kilti karjeros laiptais. Manau, jog kiekvienas mokytojas turėtų siekti karjeros. Dar sėdėdamas ir laukdamas konkurso rezultatų prisiminiau svajonę kažkada tapti direktoriumi. Matyt tai svajonei buvo lemta išsipildyti“,- šypsojosi naujasis gimnazijos direktorius.

M. Skardžius neslėpė, kad valanda laukimo, kol buvo paskelbti rezultatai, truko labai ilgai, todėl kamavo abejonės. „Jeigu būčiau nesitikėjęs dirbti šiose pareigose, būčiau net nebandęs“,- patikino pašnekovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/